Doğu Perinçek; 'MHP’nin başına geçmek şereftir'

Haber Global TV’de canlı yayınlanan “Mesele” programına katılan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek dikkat çeken açıklamalar yaptı. Perinçek, “MHP’nin başına geçmek şereftir” dedi. Perinçek, MHP'nin vatansever bir konumda olduğunu belirterek, "Türkiye’nin bütünlüğü için çalışıyor, teröre karşı mücadele ediyor, Amerika’ya karşı duruyor." dedi.

Doğu Perinçek; 'MHP’nin başına geçmek şereftir'

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Haber Global TV’de katıldığı programda “MHP’nin başına geçmek şereftir” dedi.

Perinçek, programın konuklarından hukukçu Gamze Pamuk Ateşli ile girdiği HDP ve PKK tartışmasında Ateşli’nin “Olur da bahçeli siyaseti bırakırsa MHP’nin başına da geçersiniz. Çok uygun bir pozisyonunuz var” sözlerine karşılık verdi.

Doğu Perinçek, “MHP’nin başına geçmek şereftir. Ben MHP’nin başına geçmekle tehdit edilmem ki. MHP bugün vatansever bir parti. MHP vatansever bir konumda, Türkiye’nin bütünlüğü için çalışıyor, teröre karşı mücadele ediyor, Amerika’ya karşı duruyor. Onun için MHP’nin başında olmak bir suç değil. PKK’nın yanından bakarsanız MHP’yi bir suç örgütü olarak görürsünüz” ifadeleriyle karşılık verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER