Papağanı Öldüren Murat Özdemir intihar mı etti?

Masterchef programından diskalifiye edilmesini papağandan çıkarak vahşice eziyet eden Murat Özdemir'in intihar ettiği söylentileri google da en sık aranılan kelimelerin başında geldi. Masterchef Murat intihar mı etti? İşte detaylar...

Papağanı Öldüren Murat Özdemir intihar mı etti?

 


Masterchef Murat Özdemir intihar etti mi? MasterChef Türkiye yarışmasında sıra dışı hareketleriyle herkesi çileden çıkaran Murat Özdemir, diskalifiye edilmesinin ardından adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Bolulu aşçı olduğu öğrenilen Murat Özdemir, Instagram'dan papağana eziyet ettiği görüntüler gündeme damgasını vurmuştu. 1 hafta tedavi altına alınan papağan ameliyat edileceği gün hayatını kaybetmişti. Bu olayların ardından gözaltına alınan ve akıl hastanesine sevk edilen Murat Özdemir'in intihar ettiği konuşuluyor.

MASTERCHEF MURAT ÖZDEMİR İNTİHAR MI ETTİ

Murat Özdemir'in daha önce yarışmadan elenmesinin ardından kendisine zarar verdiği görüntüleri sosyal medya hesabına yüklemişti. Özdemir, şu an Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde 21 gün kalacak.

MASTERCHEF MURAT ÖZDEMİR KİMDİR

Yemekteyiz'te 7 Mayıs haftası yarışan Murat Özdemir'in memleketi Bolu'dur. Aşçı olan yarışmacı 45 yaşında, evli ve bir kızı vardır. Fitness yapmayı, gezmeyi ve boş bulduğu mekanlarda oturmayı çok sevdiğini söyledi. Şimdi ise MasterChef Türkiye yarışmacısı olan Murat Özdemir kırmızı takımda performans sergiliyor. Yaptığı davranışlarla juri üyelerini kızdıran yarışmacı gerginliklere neden oluyor. Daha önce de Yemekteyiz finalinde tepki çeken sözleri nedeniyle programdan kovulmuştu.

YeniÇağ

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2018, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER