Devran Çağlar kimdir, Devran Çağlar öldümü, nereli, neden öldü, hastalığı ne?

80'li ve 90'lı yılların ünlü arabesk şarkıcısı Devran Çağlar’ın ölüm haberi magazin basınına bomba gibi düştü. Seslendirdiği şarkılarla adından bir dönem oldukça söz ettiren Devran Çağlar hayatını kaybetti. Devran Çağlar nereli, kimdir, kaç yaşında, neden öldü?

Devran Çağlar kimdir, Devran Çağlar öldümü, nereli, neden öldü, hastalığı ne?

Acı haber bu akşam sahne alacağı mekanın sosyal medya hesabından duyurdu.

İşletmenin sahibi Yavuz Hancı " Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık. Olay yerine gelen savcı inceleme yapıyor "  dedi.

90'lı yılların ünlü arabesk şarkıcısı Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 2.sayfaofficial'ın haberine göre, acı haber bu akşam sahne alacağı mekanın sosyal medya hesabından duyuruldu

DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?

Çağlar, 1 Ocak 1963 yılında Adana’da dünyaya geldi. 90’lı yılların ünlü arabesk şarkıcıları arasında olan bir zamanlar adından söz ettiren Çağlar ayrıca 3 sinema filminde de rol aldı. Şöhret olduğu yıllarda Bülent Ersoy’un tahtına aday olarak görülen şarkıcı, zamanla popülerliğini yitirmiş ve kendisi buna sebep olanın Bülent Ersoy olduğunu iddia etmişti.

Ayrıca gerçek isminin Şeref Kolçak olan Devran Çağlar, usta oyuncu Eşref Kolçak’ın oğlu ve Harun Kolçak'ın kardeşidir. Eşref Kolçak ise Devran Çağlar'ı evlatlıktan reddetmişti.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER