banner176

Bülent Ersoy Neden Kadın Oldu? Hiç Bilinmeyen Sırrı Ortaya Çıktı, Bülent Ersoy cinsiyeti, kimdir?

Bülent Ersoy'un kadın olması o dönemler herkesi şaşırtmıştı. Dedikodulara göre Zeki Müren'i örnek olduğu konuşuluyordu ama herkesten gizlenen asıl sır ortaya çıktı. Bülent Ersoy hakkında en fazla merak edilen konu kimdir, nereli, doğum tarihi, cinsiyeti ve neden cinsiyet değiştirdiği oldu.

Bülent Ersoy Neden Kadın Oldu? Hiç Bilinmeyen Sırrı Ortaya Çıktı, Bülent Ersoy cinsiyeti, kimdir?

Yeşilçam sinemasının duayen isimlerinden biri olan yapımcı Türker İnanoğlu Sözcü'den Nil Soysal'a verdiği röportajla gündem sarsmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Türkan Şoray ve Cüney Arkın ile ilgili anılarını anlatmıştı. "Bülent kadın olmasaydı bugün daha tepede olurdu" diyen İnanoğlu şimdi de Bülent Ersoy'u nasıl keşfettiğini ve Bülent Ersoy'un cinsiyet değiştirmek için İngiltereye gittiği süreçte yaşadıklarını ve tanık olduklarını anlattı. İşte İnanoğlu'nun hiç bilinmeyenleri anlattığı çarpıcı röportajı:

BÜLENT ERSOY BESMELESİZ KONUŞMAZMIŞ: Fahrettin Aslan geldi bir gün. Dedi ki; “Bir çocuk buldum. Müthiş bir şey! Onu ben Gönül Akkor'un altında çıkaracaktım. Ama Gönül kapris yaptı. Ben bunu assolist yapacağım, sen de bununla bir film yap!” O dönemde televizyon yok.

Bülent'in oralarda da (Anadolu'da) tanınmasını istiyordu. Bu da ancak bir filmde başrol oynayarak olacaktı. “Bakarım” dedim. Birkaç gün sonra elinde bir buket çiçekle Bülent Ersoy geldi. Gelir gelmez elimi öptü. Gayet terbiyeli, mazbut… Sürekli Bismillahirrahmanirrahim diyen bir adam.

Ertesi akşam sahneye ilk çıkış galası varmış beni davet etti. Birkaç arkadaşımı alıp gittik Maksim'e… Müthiş bir ses, yakışıklı, incecik bir delikanlı. Çok hoşuma gitti… Seyirci de çok sevdi. Büyük bir yıldız olacağına kani geldim ve Sıralardaki Heyecan diye bir film projem vardı.

Bülent Ersoy ve Gülşen Bubikoğlu'nun başrolünü oynadığı filmi çektim. Çok büyük iş yaptı film. Ölmeyen Şarkı, Şöhretin Sonu, İşte Bizim Hikayemiz adlı dört film daha yaptım. Yıllar sonra da kadın olduktan sonra Biz Ayrılamayız ve İstiyorum'u çektim Bülent'le. Hepsi de büyük iş yaptı ve o filmler Bülent'i bütün Türkiye'ye tanıttı.

BÜLENT KADIN OLMASAYDI DAHA TEPELERDE OLURDU: Bu kadınlık hormonlarından dolayı şişmanladı. Fiziğiyle iyi bir tesiri olmadı. Ayrıca ülkemizde Emel Sayın, Behiye Aksoy, Gönül Akkor, Muazzez Abacı, Seçil Heper gibi çok star kadın sanatçı vardı, ama erkek sanatçıda bir boşluk vardı…

Bülent'in erkek oyuncu olarak yaptığı filmler çok beğenildi ve sükse yaptı. Çok da esprili bir delikanlıydı! Bu sete de yansırdı…

NİYE BAKACAKMIŞIM SAPIK MIYIM BEN: Gülşen'le Bülent'in bir aşk sahnesi çekimi yapılıyor. Bülent'in yakın planı çekilirken Gülşen'e değil sürekli sağ tarafa bir yere bakıyor. Yönetmen Orhan Aksoy; “Gülşen'in gözüne bak, gözüne!..” diyor ha bire. Samim diye bir asistan vardı. Yakışıklı çocuktu. Gülşen'in arkasında sağ tarafta duruyordu. Bülent asistandan gözünü alamıyor!

Orhan Aksoy'un içine sinmiyor, sahne tekrarlanıp duruyor. En sonunda yönetmen bağırdı: “Gülşen'in gözünün içine bakacaksın” diye! Bülent bir parlıyor: “Niye bakacakmışım!.. Sapık mıyım ben (!), Biliyorum bakacak yeri ama o oralı değil” diyor. Bu espri seti kırdı geçirdi.

HASTANEDE REHİN KALMIŞ: Aradan zaman geçti… Bülent kadın olmak için İngiltere'de bir hastane ile anlaşıyor. Fahrettin Aslan'dan biraz para alıp gidiyor. Paranın tamamını alamıyor. Çünkü o zaman öyle çok parayla yurtdışına çıkmak, bankadan havale yapmak filan yok, yasak! Fahrettin Aslan paranın kalanını arkadan yollayacak. Yatıyor hastaneye, ameliyatını oluyor.

O sırada İstanbul'da Bülent'in annesi elinde Kuran-ı Kerim, Fahrettin Aslan'a geliyor! “Kuran'a el basacaksın. O parayı vermeyeceksin Bülent'e! Ameliyat olmasın” diyor. Fahrettin Aslan; “Söz verdim ama” filan dese de, annesi asla kabul etmiyor. Çaresiz kalıyor, “Peki” diyor.

Bülent hastanede. Hiçbir şeyden haberi yok. Paranın devamı gelmiyor. Arıyor, ama Fahrettin Aslan çıkmıyor telefonlarına. Deliriyor! Hastanede rehin kalıyor. Bülent bir gece yarısı evden beni aradı. Benim hiçbir şeyden haberim yok tabii.

Dedi ki; “Fahrettin Aslan bana büyük kötülük yaptı! Parayı göndereceğim dedi, göndermedi. Para gelmezse hastaneden çıkamayacağım rehin kaldım. Bu parayı sen gönderebilir misin?..” Gülşen (Bubikoğlu) çok üzüldü: “Yazıktır, bir şeyler yap” dedi.

Nasıl göndereyim, bu parayı çıkarma imkanı yok, elden götüreceğiz. Londra'da Moiz adında bir dostum var, onu aradım. Dedi ki; “Sen gel al parayı. Ben aracıya para vermem!” Gülşen, Nevzat abla, ben kalktık gittik Londra'ya. Nevzat abla dediğim; Nevzat Okçugil… Çok yakınımdı benim. Parayı verdim, ameliyatını oldu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 00:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
betül arsln
betül arsln - 2 yıl Önce

yani kadın olma amacı ne çok günah alev alev yanacak o neden böyle birşey yaptı ki insanlar erkek olmaktan vazgeçmiyor bülent erkoç ise erkek olmak istiyor ama ben hiç ölmesin çünkü o kadar günahı var ki kurban olduğum rabime manşerde nasıl itiraf edeck anlamıyorum yardımcısı olsun ne diyelim çok yazık etti kendine

Gülgün
Gülgün @betül arsln - 3 ay Önce

Bence insanlar benc insanların kararını sorgulama yalım Bülent Ersoy öyle yapmak istemiş yapmış belki yarın başkası da başka bir şey yapmak isteyecek

Yusuf Güzel
Yusuf Güzel @betül arsln - 3 ay Önce

Çok doğru söylemişsin kardeşim

Fsdfvfdxzzxfvhhjhbbvvcc ????????????????
Fsdfvfdxzzxfvhhjhbbvvcc ???????????????? @betül arsln - 4 ay Önce

Gerizekalının teki işti Allah(c.c.) ona zaten çok güzel bir beden çok güzel bir cins vermiş ama salak Bülent Ersoy kendini kadın yapmış. Deli galiba resmen magazinlerde yayınlanıyor Bülent Ersoy'un makjassız halı içleri burktu diye hakkattende iğrenç.Çok çok çirkin böyle kadın oldunda hani ne geçti eline herkesin senin çirkinliliğinden midesi bulanıyor.Sen bunu haketmiştin Bülent Ersoy.

BÜLENT ERSOY
BÜLENT ERSOY @betül arsln - 10 ay Önce

sen kendine yazık etmişsin ben kadın olmak istiyordum oldum sorgulamayın bu konuyu

Galatasaraydelisi 1905aslan
Galatasaraydelisi 1905aslan - 2 yıl Önce

Piç Bülent

galata saray 1905
galata saray 1905 @Galatasaraydelisi 1905aslan - 13 ay Önce

Geçmiş olsun

GS
GS - 2 yıl Önce

Rabbimizin verdiği cinsiyeti beğenmedi karı oldu ameliyat sonrasin da Allah cc ona o tipsizligi vermis zaten Allah cc canlarimizi satın alırmış ama o bülent o canın içine etti

Messi
Messi - 2 yıl Önce

Zaten yakıklıymış, neden amelyat oldu ki? Yazık etti kendine. Şu an zaten güzel degilki. Şok şatafatlı giyiniyor.

hasan sayındı
hasan sayındı - 2 yıl Önce

devamını beklerim

yusuf özcan
yusuf özcan - 2 yıl Önce

bülent ersoyda ne çıktı baaaa

Yarbay demircan
Yarbay demircan - 2 yıl Önce

Zor bunun işi bu işin aşağısı zor

su naz
su naz - 2 yıl Önce

fotoğraftaki kim? yani yaşlı adam

kadir şen
kadir şen @su naz - 2 yıl Önce

Türker İnanoğlu


SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180