Hoşbulduk!

Gözü bu yazıya değen herkese selamlar.

Şehrin önceliklerinin, sorunlarının dile getirildiği bir köşenin eksikliğinden hareketle, dilim döndüğünce, kalemim yazdığınca bir şeyler yazmak istedim. Bunu da en güzel nerede yaparım diye düşünürken, Gerçek Taraf ailesine katılmanın doğru olacağına karar verdim.

Adındaki kelimelerin hakkını verdiğine inandığım Gerçek Taraf haber sitesinde, bugünden itibaren şehrimize dair yazılarımla, sizlerle birlikte olacağım. Sokağın nabzını tutan değerlendirmelerim, şehrin sorunlarını ve bu sorunların mimarı olanlara yönelik tespitlerimle, kısa sürede her kesimin sesi olacağıma olan inancım tam.

Şehrin asayiş sorunlarından, sağlık problemlerine, istihdam alanlarındaki eksikliklerden, ulaşımdaki yanlışlara kadar, her alandaki sıkıntıları buradan, tam da bu köşeden paylaşacağım. Ben bunları yazarken, birileri rahatsız olacak muhakkak! Ama amacım birilerini rahatsız etmek değil, mevcut sorunlar ve olası çözümleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunmaktır.

Dünya görüşü, siyasi tercihi ne olursa olsun, bu şehirde yaşayan herkesin ortak sorunları var. Farklılar bizi, birbirimizden farklı kılsa da, aynı yollardan geçiyor, aynı asayiş sorunlarıyla karşılaşıyor, işsizlik sorunuyla birlikte mücadele ediyoruz.

Bu şehirde, yıllarca ekmeğini haberden çıkartmış biri olarak, sizlerle paylaşacağım o kadar çok şey var ki. Bu köşede yazılacakların bir çoğuna, “çok doğru yazmış!” diye tepki verecek, bir kısmına da, “bu da mı olmuş!” diye şaşıracaksınız.

Gerçekten yana taraf olmanın zor olduğu, bu zorluk karşısında bir çok kalemin yazmakta zorlandığı şu günlerde, gerçeği yazan birkaç kalem, kendilerini yalnız hissetmesin. Bu mesleğin hem mekteplisi hem de alaylısı olan kardeşiniz geldi.

Uzun lafın kısası;

Fatura yazmaya değil, köşe yazmaya geldim.

Haydi Bismillah…

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sessiz
Sessiz - 2 hafta Önce

Her zaman olduğu gibi kalemin keskin olsun... ve hic değişme. Takipteyiz!!!

Samsun bey2
Samsun bey2 - 2 hafta Önce

Kral sana herşeyin iyisi yakışır

murat sarıoğlu
murat sarıoğlu - 2 hafta Önce

adam gibi adam yolun acık olsun kardeşim başarılar

Ahmet Akın
Ahmet Akın - 2 hafta Önce

Sen Samsun'un çocuğu Sun Hersey sana yakışır Güzel Abimm

isa
isa - 2 hafta Önce

Allah cc utandırmasın
kalemin keskin olsun
başarılar...

Gülhan konak
Gülhan konak - 2 hafta Önce

Başarınız daim olsun.. Samsun için hayırlı olsun

Günay Gündüz
Günay Gündüz - 2 hafta Önce

Hoşgeldin... AHMET ÇAĞDAŞ ÇATOĞLU

jesus
jesus - 2 hafta Önce

Allah utandırmasın
Doğru adam