Advert

MHP Samsun Yönetimi Görevden Alındı

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin’in görevden alınmasının ardından MHP Samsun İl yönetiminin de görevden alındığı öğrenildi.

MHP Samsun Yönetimi Görevden Alındı
MHP Samsun Yönetimi Görevden Alındı Gerçek Taraf

 

Cumhur ittifakına aykırı tutum ve davranışlarıyla görevden alınan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin’in ardından Gerçek Taraf.com haber sitesinin edindiği bilgilere göre MHP Samsun İl yönetiminin de görevden alındığı öğrenildi.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin’den boşalan MHP Samsun İl Başkanlığı için henüz bir isim oluşmazken, 3 ismin üzerinde durulduğu öğrenildi.

 

İTTİFAK KAYPAK BİR ORTAKLIK DEĞİLDİR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün yaptığı açıklamada küçük hesaplara tamah edenlerin, Cumhur ittifakına gölge düşürenlerin partide yerinin olmayacağını belirtirken, “Cumhur İttifakı kaygan ve kaypak bir ortaklık değildir” dedi.

Bahçeli açıklamasının devamında "Cumhur İttifakı, Türkiye’yi gelecek bin yıllara taşıma hedefiyle temellenmiş, bekamızı muhafaza ve müdafaa azmiyle ahlaki ve hukuki varlığını temin ve tescil ettirmiştir. Bu ittifak sıradan bir birliktelik, çıkar merkezli bir oluşum, siyasi dürtülere teslim olmuş bir yapı, küçük hesaplara tamah ve tevessül eden kaygan ve kaypak bir ortaklık değildir" dedi.

Kaynak: GerçekTaraf.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi