Advert

Samsun Bu Yeteneği Konuşuyor

Futbol’a küçük yaşlarda başlayan Samsunlu futbolcu, Hüseyin Can Tekinarslan, bir yıldız gibi sahalarda parlıyor. Tekinarslan'ı izleyen futbolseverler 'Messi ve Ronoldo'yu bu çocuğa yüklemişler' yorumlarında bulundu.

Samsun Bu Yeteneği Konuşuyor
Samsun Bu Yeteneği Konuşuyor Gerçek Taraf

 

Karasamsunspor’da amatör ligde top koşturan 19 yaşındaki yıldız futbolcuyu, tüm takımlar renklerine katmak için peşinde koşuyor. 

 

DOĞUŞTAN YETENEKLİ

5 yaşından beri futbola olan özel merakı ve yetenekleri ile küçük yaştan itibaren çevresinin dikkatini çeken Hüseyin Tekinarslan, 2010 yılından bugüne lisanslı futbolcu olarak 8 yıldır orta sahada ofansif oyun kurucu olarak göz dolduruyor. Kendisine hayran bırakan futboluyla doğuştan yetenekli oyuncu Tekinarslan, 2 yıl Fenerspor’da futbol oynadıktan sonra transfer olduğu Kadıköyspor’da 7 yıl boyunca birçok karşılaşmada Samsun Şampiyonluğu ile U-17 liginde Türkiye ikinciliği yaşadı. 

 

 

“FUTBOL BENİM HAYATIM”

U-19 Liginde kaptanlık yaptıktan sonra son olarak Karasamsunspor’da top koşturan yıldız futbolcu Hüseyin Can Tekinarslan, “ Küçük yaşlarda özel ilgim ve merakımla başladığım futbolu ailemin ve yakın çevremin desteği ile sürdürdüm Futbol, benim hayatımın her köşesinde. Samsun’da 2010 yılında lisanslı olarak sürdürdüğüm futbol hayatımda oynadığım külüplerde, birçok şampiyonluk yaşayarak ülke genelinde önemli dereceler elde ettik. En büyük isteğim, bundan sonraki hayatımda daha büyük liglerde ve büyük takımlarda futbol oynamak” diye konuştu.

Karasamsunspor Hüseyin Tekinarslan Kadıköyspor messi ve ronaldoyu bu çocuğa yüklemişler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi