Advert

Samsun Anadolu Lisesi "Öğrenme Güçlüğü Çeken Öğrencilere Uygulanan Akran Zorbalığı Nasıl Önlenir" Projesi

Samsun Anadolu Lisesi tarafından ‘’Öğrenme Güçlüğü Çeken Öğrencilere Uygulanan Akran Zorbalığı Nasıl Önlenir?’’ ’’How To Prevent School Bullying Of Students With Educational Needs’’ projesinin Portekiz hareketliliği gerçekleştirildi.

Samsun Anadolu Lisesi
Samsun Anadolu Lisesi Editör

 

 T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim Ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca yürütülen Erasmus + kapsamında Avrupa Komisyonu’ndan hibe ile desteklenen proje kapsamında Portekiz’in Tomar şehrindeki Agrupamento De Escolas Nuno De Santa Maria okulunu ziyaret eden Samsun Anadolu Lisesi; Proje ortakları İspanya, Portekiz, Bulgaristan, Polonya ve Türkiye/Çorum’dan katılan öğrenciler proje aktivitelerini yaparken birlikte zaman geçirme şansı da yakaladılar. Bir İngilizce şarkıyı işaret dili kullanarak  anlattılar ve kendi yazdıkları zorbalık ile ilgili şiiri seslendirler. Bu sayede öğrenciler hem İngilizce konuşma becerilerini geliştirdiler hem de kültürel paylaşımlarda bulundular.

İlk hareketliliği Çorum’da,ikinci hareketliliği Polonya’da yapılan projenin üçüncü hareketliliği Portekiz’de  başarıyla gerçekleştirildi. 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi