Advert

İlkadım'da Yeni Eğitim Dönemi Öncesi Anlamlı Buluşma

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bin İki yüz Usta Öğretici ile yeni eğitim dönemi öncesi bir araya geldi.

İlkadım'da Yeni Eğitim Dönemi Öncesi Anlamlı Buluşma
İlkadım'da Yeni Eğitim Dönemi Öncesi Anlamlı Buluşma Editör

 

İlkadım Belediyesi ve İlkadım Halk Eğitimi ve Akşam Sanat Okulu işbirliğinde yürütülen kurslarda usta öğretici olarak görev yapan Bin İki yüz Usta Öğretici Başkan Tok İle İlkadım Belediyesi Gazi Sosyal Tesislerinde bir araya geldi. İlkadım Halk Eğitimi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Murat Yalçınkaya ve Müdür Yardımcılarının da katıldığı toplantıda yeni eğitim dönemi öncesi planlama programı gerçekleştirildi.

 

 

YALÇINKAYA; “EN İYİ İŞ ORATĞIMIZ İLKADIM BELEDİYESİ”

Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren İlkadım Halk Eğitimi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Murat Yalçınkaya; “İlkadım’da yaptığımız kültür çalışmalarını her geçen sene daha ileri bir noktaya taşırken özellikle İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un destekleri ile kurslarımızı gerçekleştirmeye bu yılda devam edeceğiz. En iyi iş ortağımız İlkadım Belediyemiz ile değerli usta öğreticilerimizin özverili çalışmaları 10 binlerce İlkadımlıyı meslek sahibi yapmaya devam edecek. Bu yıl gerçekleştireceğimiz kurslarımızın ilçemiz adına hayırlı olmasını dilerim”

 

 

BAŞKAN TOK, “4,5 YIL DA İLKADIM'A ALTIN ÇAĞINI YAŞATTIK.”

İlkadım Belediyesi olarak sosyal yaşantı içerisinde İlkadımlılarla yaşamın her anında bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Başkan Erdoğan Tok, "Yaptığımız her proje ile yaşama dokunmayı amaçlayarak çıktığımız bu yolda İlkadım'ın büyük bir aile olduğunu görüyoruz. 4,5 yıl da İlkadım'a altın çağını yaşatırken birlik ve beraberlikte de örnek ilçe olmaktan gurur duyuyorum. Siz değerli eğitmenlerimizin yeri geldiğinde bir psikolog yeri geldiğinde bir arkadaş ve yeri geldiğinde otoriteyi sağlayan başarılı çalışmalarınızla önemli bir görevi üstlendiğinizi biliyorum. Hep birlikte el ele samsunumuzun geçmişinden gelen zengin kültürünü yaşatmaya, gelecek nesillere aktarmaya devam ediyoruz.  Profesyonel eğitimciler tarafından eğitim alan kardeşlerimiz  birçok branşta kendilerini geliştirmenin yanı sıra ev ekonomisine de katkıda bulunmuş oluyorlar. Her yaştan hemşehrimizin, özellikle de hanım kardeşlerimizin sayısız kurs dalında eğitim almak için bir araya geldiği, ev ekonomisine katkı sağladığı kültür merkezlerimizde vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bu güzel buluşmada emeği geçen ve İlkadım ailesini oluşturan tüm hemşehrilerime teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10 Year Challenge’ Çılgınlığına Katıldı – 10 Yıl Önceki Fotoğrafını Paylaştı Yeni Halini Görünce Siz De Şaşıracaksınız
10 Year Challenge’ Çılgınlığına Katıldı – 10 Yıl Önceki Fotoğrafını Paylaştı Yeni Halini Görünce Siz De Şaşıracaksınız
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı