Zümrüt Apartmanı kitabı infial yarattı. Yazarı Abdullah Şevki kimdir? Abdullah Şevki kaç yaşında?

Zümrüt Apartmanı isimli kitap Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Abdullah Şevki isimli yazarın, Kurgu Kültür Merkezi Yayınları aracılığıyla yayınladığı kitapta açık açık pedofili ifadeleri yer aldı. Kitaptaki bölümün ortaya çıkmasıyla birçok kitapevi kitabı raflarından kaldırdı, online satışlar da durduruldu. Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü ve kitapla ilgili açılan Zümrüt Apartmanı etiketi Türkiye gündeminde bir numaraya çıktı. Şimdi binlerce kişi skandal ifadelerin sahibi Abdullah Şevki'yi merak ediyor. Peki, Zümrüt Apartmanı yazarı Abdullah Şevki kimdir? Skandal pedofili ifadelerini yazan Abdullah Şevki kaç yaşında? İşte mide bulandıran kitabın yazarı Abdullah Şevki ile ilgili bilgiler...

Zümrüt Apartmanı kitabı infial yarattı. Yazarı Abdullah Şevki kimdir?  Abdullah Şevki kaç yaşında?

Abdullah Şevki, Kurgu Kültür Merkezi Yayınları etiketiyle yayınlanan Zümrüt Apartmanı kitabında, pedofili içeren, okuyanları iğrendiren satırların yer aldığı ortaya çıktı.

O satırlarda çok küçük bir çocuk ile yaşanan cinsel ilişki, şehvetli bir biçimde anlatılıyordu. Bu satırlar sosyal medyada infial yarattı. Halen çeşitli internet sitelerinde satışı devam eden kitabın, derhal toplatılması talep edildi.

HUKUKÇULAR HAREKETE GEÇTİ

Avukat Umur Yıldırım, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu ve kitabın toplatılmasını istedi. Eskişehir Barosu da aynı yönde bir başvuru yapmak için hazırlanıyor.

Abdullah Şevki’nin Zümrüt Apartmanı adlı kitabında, pedofili içeren satırlar sosyal medyadan paylaşıldı. Şevki’nin kaleme aldığı satırlar sosyal medya kullanıcıları tarafından “iğrenç” olarak yorumlandı.

Sosyal medya kullanıcıları, kitabın derhal toplatılması ve satışının durdurulması gerektiğini belirtti. Söz konusu kitapla ilgili yasal işlem başlatılması için Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) de başvuranlar oldu.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER