Vatan Şaşmaz'ın Sır Dolu Ölümünde İlginç İddialar

Çocuklar Duymasın dizisinde oynayan ve ünlü bir sunucu olan Vatan Şaşmaz'ın otel odasında Filiz Aker tarafından öldürülmesinin ardından ilginç iddialar ortaya atıldı.

Vatan Şaşmaz'ın Sır Dolu Ölümünde İlginç İddialar

 

İstanbul Beşiktaş'taki Conrad Otel'de bir kadın ve bir erkek ölü bulundu. Olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekipler sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleri olay yerine çağrıldı. Erkek cesedinin ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'a ait olduğu belirlendi. Ekiplerin cesetler üzerindeki incelemesi sürüyor. Ölü bulunanların ateşli silahla vurulduğu tespit edildi.

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'la birlikte bir kadın, İstanbul Beşiktaş'ta bir otel odasında ölü bulundu.

Ajansların iddiasına göre, arkadaşı olduğu belirtilen kadın, Şaşmaz'ı vurduktan sonra aynı silahla intihar etti.

Kadının eski mankenlerden Filiz Aker olduğu öğrenildi. Filiz Aker, önce sunucu Vatan Şaşmaz'ı sırtından vurdu daha sonra da kendini kafasından vurarak intihar etti.

Otelin girişi araç girişine kapatıldı.

 

OLAYIN ARDINDAN İDDİLAR
Vatan Şaşmaz ile cesedi bulunan Filiz Aker'in yaklaşık bir aydır otelde kaldığı belirtildi.

 

İddiaya göre, Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker odada tartışmaya başladıktan sonra Filiz Aker, kaçmaya çalışan Vatan Şaşmaz'a arkasından 3-4 el ateş ederek öldürdü. Daha sonra da silahı kafasına doğrultarak tetiği çekti ve intihar etti.

Silah sesini duyan otel personeli odanın kapısını kırarak içeri girdi ve korkunç manzara ile karşılaştı.

Hürriyet'in edindiği bilgiye göre ise, Aker'in Şaşmaz'dan 3 dakika önce odaya girdi, Şaşmaz'ın odaya girmesinden sonra cinayet gerçekleşti.

Odaya giren otel personeli, Vatan Şaşmaz'ın kapının bir metre yakınında bulunduğunu, Filiz Aker'in cesedinin ise yatakta olduğu belirtti.

Aker'in kullandığı silahın kendi ruhsatlı silahı olduğu ifade ediliyor.

 

ARKADAŞI GÖZALTINDA
Olaya ilişkin Filiz Aker'in bir arkadaşının gözaltına alındığı bildirildi.

 

 

'7 YIL ÖNCE ASANSÖRDE TANIŞTILAR'
Cinayetin duyulmasından sonra Filiz Aker'ın çok yakınında bulunan bir isim Milliyet.com.tr'ye konuştu.

Vatan Şaşmaz ile Aker'in ilişkişinin olduğunu öne süren Aker'in yakınındaki isim şunları söyledi:

"Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker’in daha önce ilişkisi vardı. Vatan Şaşmaz ile evlenmeden önce de beraber oluyorlar. Filiz Aker, Amerika’da intihara kalkıştı. Hatta Vatan, evli iken Filiz Aker’e "Görüşelim" diye yazıyordu. Daha önce İstanbul’un ünlü bir sitesinde komşulardı. 7 yıl önce asansörde tanıştılar. Sonra görüşmeye başladılar. Filiz Aker Vatan Şaşmaz’a aşık oldu. Aralarındaki yaş farkından dolayı Vatan Şaşmaz bu ilişkiye karşı çıktı. Vatan Şaşmaz bu sıra ünlü bir şarkıcının kızı ile nişanlandı. Bundan dolayı Filiz Aker bunalıma girdi.’’

Filiz Aker’in 3 defa intihara teşebbüs ettiği iddia edildi. Filiz Aker’in 2 yıl önce borsada bütün parasını kaybettiği ve bu yüzden bunalıma girdiği belirtildi. 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2017, 19:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER