banner176

Türkiye’nin Konuştuğu O Mehmetçik Bakın Kim Çıktı

Afrin’de olan askerle yapılan röportajda Mehmetçik kendisine sorulan, "İstikamet neresi?" sorusunu "Kızıl elma" diyerek cevapladı. Verdiği cevapları ile herkesi duygulandıran ve gururlandıran o Mehmetçik bakın kim çıktı?

Türkiye’nin Konuştuğu O Mehmetçik Bakın Kim Çıktı

 

Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütü PKK'nın Suriye kanadı YPG'yi Afrin'den temizlemek için Zeytin Dalı Harekatı'na başladı.

Harekatın ikinci gününde tanklar eşliğinde Afrin'e giren askerler teröristleri bölgeden temizlemeye başladı.

 

MEHMETÇİK: BU VATANI KİMSE BÖLEMEZ

Bölgede olan askerle yapılan röportajda Mehmetçik kendisine sorulan, "İstikamet neresi?" sorusunu "Kızıl elma" diyerek cevapladı.

 

Mehmetçik: Bu vatanı kimse bölemez VİDEO

 

Ailesine mesaj gönderen Mehmetçik, "Bizi beklemesinler" dedi. Türkiye'ye de mesaj gönderen asker "Bu vatanı kimse bölemez" şeklinde konuştu.

 

O MEHMETÇİK SAMSUNLU ÇIKTI

Muhabirin sorduğu sorulara, Türk halkını duygulandıran ve gururlandıran cevaplar veren askerin Samsunlu Uzman Çavuş Mehmet Kuzu olduğu öğrenildi.

 

KAMERAMAN DA SAMSUNLU

A Haber tarafından yayınlanan görüntüleri kayıta alan kameraman Yasin Köse’nin de Samsunlu olması “tesadüfünde böylesi” dedirtti.

 

PLAKAYI GÖRÜNCE SEVİNDİM

A Haber Samsun Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan ve A Haber kameramanı Yasin Köse, 55 plakalı kendi şahsi araçları ile Suriye sınırına çekim yapmaya gitmişlerdi. Samsunlu Uzman Çavuş Mehmet Kuzu plakayı görünce duygu dolu anlar yaşadı. Samsun’u özlediğini belirten Mehmetçik tüm Samsun’a selam gönderdi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180