Selçuk Bayraktar'dan Max Tegmark'a okkalı cevap

BAYKAR Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar, Massachusetts Institute of Technology'de fizik profesörü olan ABD'li Max Tegmark’ın "Selçuk Bayraktar'a eğitim verdiğimiz için utanıyoruz" sözüne okkalı cevap verdi.

Selçuk Bayraktar'dan Max Tegmark'a okkalı cevap

BAYKAR Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar, "Selçuk Bayraktar'a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum" diyen MIT profesörü Tegmark'a verdiği yanıtta, "Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldk. Bundan da ancak gurur duyarız!" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Selçuk Bayraktar, şu ifadeleri kullandı:

MIT'de görevli ismini ilk defa duyduğum sözümona bir akademisyen, Karabağ Harekatı döneminde, bir mülakatta "Selçuk Bayraktar'a eğitim verdiğimiz için utanıyoruz" demiş. Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldık. Bundan da ancak gurur duyarız!

Bayraktar'ın eğitim aldığı Massachusetts Institute of Technology'de görev yapan fizik profesörü İsveç kökenli ABD'li Max Tegmark, Bayraktar ile ilgili olarak Handelsblat gazetesine yaptığı açıklamada, "Selçuk Bayraktar'a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2022, 01:11
YORUM EKLE