SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen Oldu

3 yıldır İstanbul'da Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı olarak görev yapan Samsunlu iş adamı Mete Koca, görevini, Ayşe Üstünel Dağdelen'e devretti.

SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen Oldu

 

Devir teslim töreninde konuşan Koca," Görev yaptığım dönem içerisinde memleketimin insanlarını gurbette en iyi şekilde temsil edebilmek için var gücümle çalıştım. Başta SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş olmak üzere bu süreçte bana her türlü desteği veren ve her zaman yanımda olan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum.  Bu bir veda değildir. Şimdilik virgül koyup, yakın bir zamanda yine Samsun ve Samsunlular için sorumluluk almaya devam edeceğim. Herkesten helallik diliyorum" dedi.

 

 

Yeni Başkan Üstünel kimdir

Bafrada Doğdu. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2004 yılından itibaren kendisine it Hukuk Ofisinde Avukatlık görevini sürdürüyor. Galatasaray  Üniversitesinde Ekonomi ve Gayrimenkul Hukuku Üzerine  Eğitim aldı. Uzun yıllardır Saysiad ailesinde görevlerine devam etti. Evli ve bir çocuk sahibi...

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2017, 23:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahin coskun
Şahin coskun - 1 yıl Önce

MaşAllah

Sahin coskun
Sahin coskun - 1 yıl Önce

Gercekten tebrik ediyorum sizi ayse hanim

İsmail Hakkı Şan
İsmail Hakkı Şan - 1 yıl Önce

Ayşe hanım bir Bafralı olmaktan sizinle ne kadar gururdaysak azdır,,

SIRADAKİ HABER