banner176

SAMSUN ÇEVİRİ BÜROSU

SAMSUN ÇEVİRİ BÜROSU

SAMSUN ÇEVİRİ BÜROSU

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte iletişim kurabildiğimiz çevrelerde gelişmektedir. Eskiden sadece yakın çevremizle bir iletişim halinde bulunabiliyorken artık dünyanın en ücra köşesindeki biriyle bile iletişim kurabiliyoruz. Bu iletişim çağında yabancı kişilerle kurduğumuz iletişimde yabancı dillerin ve dünya çapında ortak kullanıma sahip olan dillerin önemli bir payı vardır. Bugün İngilizce dünyadaki ülkelerin bir çoğunda ana dil gibi kullanılmakta diğer kalanlarda ise yüksek oranlarda bilinebilen bir dildir. Yabancı dilin bu denli önemli olduğu bu noktada çeviri bürolarının üstlendiği görevde çok büyük olmaktadır.

Samsun, Karadeniz bölgemizde bulunan önemli bir limanı ve turistik açıdan önemi bakımından çok önemli bir noktada bulunmaktadır. Tabiri caiz ise bölgenin kalkınması açısından çok kritik bir noktaya sahiptir. Ülkemizin ihracatında önemli bir dilim oluşturan bu kent Karadeniz’e kıyısı olan ülkelere açılan bir ticari limana sahiptir. Gerek bu şehirde üretimi yapılan gerekse çevre şehirlerden getirilen ürünlerin yurt dışı pazarı verildiği bu limanda yabancı yatırımcılarla yapılan ticari antlaşmalarda yabancı dile olan ihtiyaç hayli fazladır. Ticari antlaşma ve sözleşmelerin iki ülkeninde dillerine orijinal bir şekilde çevirmektedir. Kadrosunda barındırdığı profesyonel ekip sayesinde � oranın başarı kaydeden çeviri bürosu Samsun - yeminli Tercüme hem Samsun şehri hem bölge hemde ülke açısından önemli bir görevi üstlenmektedir. Yürüttükleri hizmetlerle ülkemizin mali tablosuna bir katkıda da bulunmaktadır.

Samsun çeviri bürosu, sahip olduğu profesyonel kadro ile yürüttükleri çalışmalarda yüksek oranda memnuniyet sağlamaktadır. Yürüttükleri faaliyetler ile hem şehir hem de ülke açısından yürüttükleri faaliyet çok büyük önem arz etmektedir . Çevir konusunda verdikleri güven sayesinde yabancı yatırımcıya verdikleri güven çok üst düzeydedir. Yabancı yatırımcı güven ortamının bu denli çok olduğu bölgelere gelerek o bölgelerde büyük yatırımlar yapmaktadır. Ülkemizin ihracat potansiyeline büyük bir katkı sağlayan bürolar sayesinde Karadeniz’e kıyısı olan tüm ülkelerle yoğun bir ticari faaliyet göstermektedir . Turizm açısından da Karadeniz bölgemizin mükemmel doğasını barındıran cennet köşelerimizden biri olan Samsunumuza gelen yabancı turistlere yaptıkları faaliyetlerle birlikte çok büyük yarar sağlamaktadırlar. Bünyelerinde barındırdığı profesyonel ekip sayesinde turizm piyasamıza büyük bir katkı sağlamıştır. Protranslate ile birlikte, çalışmalarını etkili bir şekilde devam ettirmektedir söz konusu büro.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 07:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER