SAMDEF’ten, Habertürk konuklarına Samsun Pidesi ikramı

Veyis Ateş’in sunduğu HaberTürk ile Gündem programında Samsun Pidesi ve Çakallı Menemeni, Türkiye gündemine oturdu. SAMDEF Başkanı Metin Şenel ve SAMKON Başkan Yardımcısı Mete Koca tarafından, HaberTürk ile Gündem programı konuklarına ikram edildi.

SAMDEF’ten, Habertürk konuklarına Samsun Pidesi ikramı

Geçtiğimiz haftalarda HaberTürk ile Gündem programında, Samsunlu Yazar Mete Yarar, program sunucusu Veyis Ateş’e, program konukları, Adil Gür, Nedim Şener ve Deniz Zeyrek Samsun Pidesi ısmarlayacağının sözünü vermişti.

SAMDEF İKRAM ETTİ
Veyis Ateş’in sunduğu HaberTürk ile Gündem programında konuklara ikram edilecek Samsun Pidesi için, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu ( SAMDEF ), davetin sponsoru oldu.

İSTANBUL VE ANKARA’DA
İstanbul Stüdyosunda Bafra Pide Çoşkun ile, Ankara stüdyosunda Niyazi Kesim restoranın hazırlamış olduğu pideler ile programa başladılar.

SAMSUN PİDESİNİ TÜRKİYE'YE TANITTILAR
Samsun Pideleri’nin yenilmesinin ardından başlayan programda, HaberTürk ile Gündem’in sunucusu Veyis Ateş, SAMDEF’e, Bafra Pide Çoşkun’a, Niyazi Kesim’e ve Mete Yarar’a teşekkür etti. 

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2020, 01:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Ali Gençtürk
Mehmet Ali Gençtürk - 3 hafta Önce

Samsun için güzel bir tanıtım oldu. Milyon versen bu denli pr çalışması olmazdı. Belediyeler anca betonlaşmaya vakit ayırsın

Hakkı Cem ÇARPAN
Hakkı Cem ÇARPAN - 3 hafta Önce

: Nedim Şener pideyi işletme sahibinin yaptığını sanıyor galiba!... : ))) Yahu, yapan usta Samsunluymuş!... Yoksa Ardahanlı ne bilsin Samsun pidesi yapmayı?!... : )))

SIRADAKİ HABER