Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, Kapat İncirliği Aç Ayasofya'yı!

Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, ekonomik gelişmelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bu durumla er ya da geç karşılaşacaklarını belirten Armutçu, kapsamlı bir istişare toplantısı çağrısında bulundu.

Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, Kapat İncirliği Aç Ayasofya'yı!

 

Döviz kurlarında yaşanan hızlı artışlar üzerine açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, ‘’Ekonomide yaşanan bu panik atak hastalığını hep beraber atlatacağız. Bu durumla er ya da geç yüzleşecektik. Çünkü; Faiz sarmalı, tüketime ve borca dayalı sıcak para ekonomisinin sonu ya devalüasyon, ya moratoryum, ya da iflastır.’’dedi.

 

KAPAT İNCİRLİĞİ AÇ AYASOFYA’YI

Bu saatten sonra, sağa sola saldırmanın bir anlamı yok diyen Armutçu, ‘’Bence bu durum panikle değil soğuk kanlılıkla çözümlenebilir. Vahşi batı bizim zayıf noktalarımızı bizden daha iyi biliyor. Hepimiz biliyoruz ki vahşileşen hayvanlara sakin ve yavaş hareketlerle muamele edilir. Onlar bizim zaaflarımızı nasıl iyi biliyorsa, Bizde onların zaaflarını çok daha iyi biliyoruz. Onların acıyan yeri belli;  Ayasofya ve incirlik. Kapat incirliği, aç Ayasofyayı bak ondan sonra nasıl yalvaracaklar.’’ifadelerini kullandı.

 
Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2018, 08:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER