Ordu İyi Parti; ‘FG Plakalı Araç Bize Ait Değil’

Ordu İyi Parti İl yönetimi 52 FG 241 plakalı aracın kendilerine ait olmadığını açıkladı.

Ordu İyi Parti; ‘FG Plakalı Araç Bize Ait Değil’

 

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’i çağrıştırdığı için kullanılan “FG” harf grubu plakanın Ordu İyi Parti İl Başkanı Tevfik Karabulut tarafından parti aracı olarak kullanıldığı ve ısrarla plakasını değiştirmediği iddiası ortalığı karıştırırken, Ordu İyi Parti il yönetiminden bu haber ile ilgili GercekTaraf.com haber sitesine açıklama geldi.

 

Ordu İyi Parti teşkilatına ait olduğu iddia edilen, 52 FG 241 plakalı aracın partinin seçim propagandalarında kullanıldığı öğrenildi. GercekTaraf.com haber sitesi tarafından gündeme getirilen haberin ardından Ordu İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Semih Gürsoy açıklama yaptı.

 

ARAÇ BİZE AİT DEĞİL

FG plakalı aracın kendilerine ait olmadığını belirten Ordu İyi Parti Başkan Yardımcısı Semih Gürsoy; “Bu fotoğraf 2018 yılı Ocak ayında çekildi. 3 Ocak'ta bu aracı sadece 1 gün kullandık, fakat araç bize ait bir araç değil kiralama şirketinin bir aracıdır. VİP araç kiralamak istedik, kiralama şirketinin elinde bu araç bulunduğu için kiraladık. Olayın farklı yönlere çekilmemesi içinde aracı iade ettik. Bu fotoğraf başka siyasi partilerin karalama propagandasına dönüştü. Fotoğraflarda görüntülenen bu araç ne partimize ne de il başkanımız Tevfik Karabulut’a aittir” dedi.

 

 

İŞTE O HABER, TIKLA OKU!

 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174