Maldova'ya Kimlikle Gidilecek, Moldova Nerede, Moldova Gece Hayatı, Moldova Parası Ne Kadar, Moldova Kşinev Gece Kulüpleri

Türkiye ile Moldova arasında anlaşma sağlandı. Kimlik ile gidilen ülkeler arasına Moldova'da katıldı. Moldova'ya kimlikle pasaportsuz giriş yapılabilmesinin ardından vatandaşlar Moldova nerede, Moldova gece hayatı hakkında bilgi edinmeye başladı. Moldava'ya nasıl gidilir? Moldova parası ne kadar Türk lirası yapıyor? Kşinev gece hayatı.

Maldova'ya Kimlikle Gidilecek, Moldova Nerede, Moldova Gece Hayatı, Moldova Parası Ne Kadar, Moldova Kşinev Gece Kulüpleri

 

Moldova ve Türkiye arasında kimlikle seyahat uygulanmasının başlatılması için yasal süreç tamamlamış oldu. İki ülkenin iş adamları, turistleri kimlikle seyahat edecek. Böylelikle iki ülke arasındaki engeller kaldırıldı. Artık Moldova'ya sadece kimlik ile gidilebilecek.

 

Moldova Nerede?

İstanbul’a sadece 1 saat 15 dakika uzaklıkta bir ülke, Moldova. Biz Moldova’yı, ülkemize çalışmaya gelen kadınları ile tanıyoruz. Onlar ise bizi, Moldova’yı mesken tutan Türk erkekleriyle tanıyor. 

 

Moldova Parası Ne Kadar Türk Lirası Ediyor?

Moldova parasının ismi Moldova Leyi olarak geçiyor. Türkiye'de 2018 yılı sonu ne kadar ekonomik krizler yaşansa da 1 Türk lirası, 3 Moldova Leyi'ne eşit. Yani Türk lirası Moldova'da değerli. Moldova'da asgari ücret 2610 Moldova Leyi yani Türk parası olarak 857 liraya denk geliyor.


Moldova Gece Hayatı
Moldova, Avrupa’da gece hayatının daha renkli, daha aktif geçtiği ülkelerden bir tanesidir. Moldova gece hayatı na katılacak iseniz sağlam enerji depolamanız gerekmektedir. Moldova gece hayatı nı renklendiren ve güzelleştiren en önemli sebeplerden biri tabi ki dünya üzerinde nadir görülen güzelliklere sahip dansçı kızlarıdır. Yabancı dil olarak İngilizce biliyor olmanız size yeterli olacaktır fakat Rusça biliyor iseniz birçok konuda işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

 

 

Moldova gece hayatı ile ilgili yapmak istediğiniz aktivitelere bağlı cebinizin biraz dolu olması gerekiyor. Moldova’da ki birçok gece kulübünde masa fiyatı tabiri vardır. Her masanın belirli bir fiyatı vardır ve sizin seçtiğiniz masada belli miktarda para harcamanız gerekmektedir. Barlar, gece kulüpleri genellikle gün ışıyana kadar hizmet vermektedir.

Moldova Gece Kulüpleri
Star Track Gece Kulübü

Başkent Kişinev’de ki gece kulüplerinden bahsederken ilk sıraya almamız gereken isim tabi ki “Star Track” gece kulübüdür.  Star Track ‘ ta eğlencenin dozu diğer kulüplere oldukça fazladır. Mükemmel fizikleriyle dansçı kızlardan gözlerinizi alamayacak ve muhtemelen harika müzikler eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Moldova gece hayatını tam anlamıyla bu gece kulübünde eksiksiz yaşayabilirsiniz.

 

 

Malina Cocktail House Gece Kulübü
Bir diğer popüler gece kulübü ise “Malina Cocktail House”. Bu gece kulübünde kendinizi Rusya’da hissedebilirsiniz. İşletmecisinden dansçı kızlarına kadar hepsinin Rus olması ve çalan şarkıların genel itibariyle Rusça olması sizi Rusya’ya götürecektir.

 

City Night Club Gece Kulübü
“City Night Club” bir başka Moldova gece hayatının başkentlerinden birisidir. Bu gece kulübü diğerlerinden artı performans olarak mükemmel bir ses kalitesine sahiptir. Chisinau kentinde bulunan “City Night Club” ta doğu Avrupa müziklerini kulaklarınızda hissedecek ve eğlencenin ritminin ne kadar yüksek olduğunu hissedeceksiniz. Ayrıca bazı kulüplerde olduğu gibi bu kulüpte de para karşılığı seks işçiliği yapan bayanların ilginizi çekme eğilimi olacaktır.

 

 

Kişinev Studio Club Gece Kulübü
Moldova başkenti Kişinev’de ki bir başka popüler gece kulübü de “Kişinev Studio Club” tır. Şehir merkezinde bulunan bu gece kulübünde daha fazla Avrupa müzikleri ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Şehir merkezinde olması ve ortamın enerjisinin yüksek olması sebebiyle çok yoğun bir kalabalığa sahip bir kulüp olduğunu göreceksiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER