banner155

Kıvanç Tatlıtuğ'u yargılayan hakim hatıra fotoğrafı çektirdi

Kıvanç Tatlıtuğ’un, 2012 ve 2013 yılları arasında sahte fatura kullandığı iddiasıyla “vergi usül kanuna muhalefet” suçundan 6 yıldan 10 yıla kadar hapis istemi istenen dava geçtiğimiz gün Anadolu 13. Asliye Ceza Mahkemesinde görüldü. Kıvan Tatlıtuğ'u, vergi usül kanuna muhalefet suçundan yargılayadığı iddia edilen hakim, Tatlıtuğ ile fotoğraf çektirdi.

Kıvanç Tatlıtuğ'u yargılayan hakim hatıra fotoğrafı çektirdi

Kıvanç Tatlıtuğ’un, 2012 ve 2013 yılları arasında sahte fatura kullandığı iddiasıyla “vergi usül kanuna muhalefet” suçundan 6 yıldan 10 yıla kadar hapis istemi istenen dava geçtiğimiz gün Anadolu 13. Asliye Ceza Mahkemesinde görüldü.

Tatlıtuğ savunmasında, “Yargılanmamın sebebi olan faturaların sahte olması söz konusu olsaydı ben çok yüksek meblağlarla ödeme yapmazdım. Mali müşavirliğimi yapan şahsın bana sahte faturalar verdiğini bilmiyordum” diyerek beraatini istedi.

KIVANÇ İLE FOTOĞRAF

Sosyal medyada paylaşılan bir fotoğraf ise çok konuşuldu. Çünkü bir hakim Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektirdi. Whatsapp hikayesinden bunu paylaşan hakim "Perşembe'nin sürprizi" notuyla paylaştı. Tatlıtuğ ile fotoğraf çekinen hakimin, Tatlıtuğ'un yargılandığı davanın hakimi olduğu öne sürüldü.

İNCELEME BAŞLATILDI

Tartışmalara neden olan fotoğrafa ilişkin Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun inceleme başlattığı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 00:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

DMCA.com Protection Status