FETÖ'cü Emre Uslu'nun Son Umudu Meral Akşener

Hakkında birden fazla yakalama kararı bulunan firari FETÖ üyesi Emre Uslu, Meral Akşener’in kurduğu İyi Parti’ye verdiği desteğin gerekçesini açıkladı.

FETÖ'cü Emre Uslu'nun Son Umudu Meral Akşener

 

İyi Parti’nin beklentilerin altında kalmasına üzülen FETÖ tetikçisi Emre Uslu, son umutlarının “Meral Akşener” olduğunu itiraf etti.

Hakkında birden fazla yakalama kararı bulunan firari Emre Uslu, Meral Akşener’in kurduğu İyi Parti’ye verdiği desteğin gerekçesini açıkladı.

FETÖ’cü Emre Uslu, “iyi bir rüzgarı arkasına alarak kurulduğunu vurguladığı İyi Parti’nin anketlerde hayal kırıklığı yarattığını belirtti. Ancak yine de Meral Akşener’i desteklediğini vurgulayan Emre Uslu, şöyle konuştu: “Meral Akşener’in dikmiş olduğu İyi Parti ağacı, Türkiye’nin son umududur, demokrasiyle Tayyip Erdoğan’ın karşısına çıkma umudu. Dolayısıyla ben bu ağaca su veririm, bu ağacın büyümesini ve filizlenmesini ve güçlenmesini isterim. Çünkü Türkiye’yi demokratik yollardan normale getirecek ve normalleştirecek son umuttur Meral Akşener’in partisi.” Kaynak: Fetö Gerçekleri

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 19:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER