Erdoğan'dan operasyon sinyali

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'ye askeri operasyonla ilgili "Güvenlik endişelerini yeni harekatlarla gidereceğiz" dedi.

Erdoğan'dan operasyon sinyali

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın yapıldığı Ankara'nın Kızılcahamam'da gündemi değerlendirdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından bazı satır başları şöyle: 

"Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı, Barış Pınarı, Bahar Kalkanı ve Pençe-Kilit'le güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu darmadağın ettik."

"Oluşturduğumuz güvenli bölgelere 500 binden fazla Suriyeli döndü."

“Hem güney sınırlarımızdaki güvenlik hattımızın eksikliklerini yeni harekatlarla tamamlayacak hem de karasıyla, deniziyle, havasıyla tüm kuvvetlerimizi her türlü göreve hazır hale getirecek çalışmaları titizlikle yürütüyoruz. Güvenlik endişelerini yeni harekatlarla gidereceğiz."

"Gezi olaylarıyla başlayan ihanetlerin ülkemize ödettiği ağır bedeller olmasa bugün 1,5 trilyon doları bulan milli gelirle çok farklı bir yerde olacaktık."

"Karşımıza çıkartılan aktörlerin birer aparat, yürütülen kampanyaların proje olduğunu biliyor, asıl mücadeleyi projelerin gerçek sahiplerine karşı veriyoruz"

"Anlayamadıkları bir gerçek var. Bu gerçek Türkiye'nin potansiyelinin ve gücünün kağıt üzerindeki ölçeklerin çok üzerinde olduğudur."

 "TOKİ eliyle 1 milyon 100 bin konut ürettik, 3 milyon konutun dönüşümünü tamamladık. Yakında bu konuda yeni müjdelerle milletimizin karşısında olacağız."

"Altılı masa kimi seçerse o aday olacakmış, bu kadar uzatmasın, kararını bir an önce versin. Altılı masanın altında olanlar varsa onlar da meydana çıksın."

"Ücretliler başta olmak üzere her kesimden vatandaşımızın gelirlerini artırarak aradaki farkı kapatacak programları hazırlıyoruz."

"Güneyimizdeki sınırdan 30 kilometre içeri doğru, buralar güvenlik alanımız, bu güvenlik alanında rahatsız edilmek istemiyoruz, bunun adımlarını da atıyoruz"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 1 ay Önce

Sürekli helen zamlardan haberiniz varmı
Peynir zeytin fiyatlarından haberinz varmı
Yağ fiyatlarından haberiniz varmı
Makarna fiyatlarından haberiniz varmı
Elektirik su zamların dan haberinz varmı
Sebze fiyatlarından haberiniz varmı
Meyve fiyatlarından haberiniz varmı
Süt fiyatından haberiniz varmı
Domatesi mevsiminde 17 lira dan satılıyor
Haberiniz varmı
Asgari ücretle 1 ay geçine bilirmi siniz?
Mazot ve benzin fiyatlarından haberiniz varmı
Türk vatandaşı olarak siz bana hep zarar ettirdiniz cebimdeki paranın değeri kalmadı ekonomi politikasında inatla ısrarla izlediğiniz bu yol vatandaşı perişan etti ekonomi ve piyasa güveni hiç yok artık seçim yapılması gerekmiyormu vatandaşa vere bileceğiniz hiç birşey kalmadı göremiyormusunuz bu arada sürtük kim asgari ücrete zam gelecek söylentisi var hayır yapmayın siz önce bir cumhurbaşkanı olarak ülkedeki enflasyona müdahale edin görünen şu ona bile mudahale edemiyorsunuz bu da siyasetteki zayıflığınız 20 yıl ekonomide yan gelip yatmışsınız bakın burası cok önemli artan akaryakıt fiyatlarını göremiyecek kadar vijdan sız vurdum duymaz olmayın seçimi şimdiden zaten kaybettiniz

SIRADAKİ HABER