Enver Yılmaz, Numan Kurtulmuş Twetlerini Sildi

AK Partili Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Numan Kurtulmuş'a twitter üzerinden ağır eleştirilerde bulunduğu twetleri sildi. AK Parti cephesinden, Enver Yılmaz'ın başkanlık görevinden alınması yeterli değil AK Parti'den de istifa etmeli sözleri yükseliyor.

Enver Yılmaz, Numan Kurtulmuş Twetlerini Sildi

 

AK Partili Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'a yönelik ağır eleştirilerde bulundu. 

 

"EN GİZLİ VE SİNSİ KENDİ ÇIKTI"
Yılmaz Twitter hesabından şunları yazmıştı:
"Birileri sözlerini unutmuş gibi ama biz unutmadık, unutmayacağız! Firavunlaşmadık, karunlaşmadık, kibre düşmedik. Dilimizin Ali dediğine, kalbimiz Muaviye demedi...

'Aramızda gizli ve sinsi AKP'liler olabilir' demişti. Yıllar sonra haklı olduğu ortaya çıktı.Geldiği yere bakılırsa. En gizli ve sinsi kendi çıktı."

 

ELEŞTİRİLER İSTİFASINI GETİRDİ
Ordu Ünyeli olan AK Parti Genel Başkanv
ekili Numan Kurtulmuş'a yönelik ağır eleştirileri nedeniyle AK Parti Genel Merkezi tarafından Yılmaz'ın Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığından istifası istendi.

 

AK PARTİ'DEN DE İSTİFA ETMELİ
AK Parti cephesinde, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı görevinden istifası istenen Enver Yılmaz'ın sadece başkanlıktan değil partidende istifa etmesi yönünde sesler yükseliyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER