banner176

E-Devlet Soy Ağacı Öğrenme, Soy Kütüğü Öğrenme, Soy Ağacı Nasıl Öğrenilir?

E- Devlet uygulamasında soy ağacı öğrenme uygulaması hizmet vermeye başladı. Milyonlarca vatandaşın merakla beklediği uygulama nihayet hizmete açıldı. Soy ağacımı nasıl öğrenebilirim, soyağacı öğrenme, kütüğüm kimlere dayanıyort, soy ağacım kimlere dayanıyor, soy ağacımı nasıl öğrenebilirim, soy ağacı öğren?

E-Devlet Soy Ağacı Öğrenme, Soy Kütüğü Öğrenme, Soy Ağacı Nasıl Öğrenilir?

 

e-Devlet'in yeni hizmeti soy sorgulamanın sosyal medyada hızla yayılmasından sonra yüzbinlerce kişi soy sorgulama nasıl yapılır? sorusunun yanıtı aramak için araştırmalara başladı. https://www.turkiye.gov.tr/ adresine girerek önce T.C kimlik numaranızı sonra da e-Devlet şifresiyle giriş yapabiliyorsunuz. Daha sonra Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü sekmesi tıklanarak, Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama linkine tıklayarak soy bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

E-DEVLET ALT-ÜST SOY SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

 

E-devlet uygulamasına yeni eklenen hizmet sayfayı kilitledi. Alt-üst soy bilgisi sorgulama' sistemine girenler "Şu anda kullandığınız hizmette yaşanan talep yoğunluğu nedeni ile işleminiz sıraya alınmıştır. İşlem sonucunuz birazdan otomatik olarak görüntülenecektir, bekleme süreniz hizmet veren kurumun işlem kapasitesine göre değişebilir. İşleminiz tamamlandığında, otomatik olarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz." uyarılarıyla karşılaşıyor.

 

E-DEVLET ALT-ÜST SOY SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180