Binali Yıldırım Korona virüsüne yakalandı

AK Parti İzmir Milletvekili ve Eski Başbakan Binali Yıldırım ve eşi korona virüse yakalandı. Yıldırım’ın dün Samsun’da ziyaretlerde bulunduğu öğrenildi.

Binali Yıldırım Korona virüsüne yakalandı

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Binali koronavirüs testinin pozitif olduğunu açıkladı.

Yıldırım paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Vücut kırgınlığı nedeniyle bu sabah Semiha Hanım ile birlikte Ankara Şehir Hastanesi'ne başvurduk. Yapılan tetkikler sonucu Covid-19 testimizin sonucu pozitif çıkmıştır.

Durumumuz iyi, herhangi bir olumsuzluk yok. Doktorlarımız, süreci evde geçirmemizi uygun gördüler. Vatandaşlarımızdan TMM kuralına riayet etmelerini özellikle istirham ediyoruz. Dua eder, dua bekleriz."

DÜN SAMSUN'DA ZİYARETLERDE BULUNDU
Gerçek Taraf haber sitesinin edindiği bilgilere göre, Bİnali Yıldırım'ın dün Samsun'da bir kaç esnaf ziyaretinde bulunduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 14:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacı ahmet cici samsun çarşamba
Hacı ahmet cici samsun çarşamba - 4 hafta Önce

Selamunaleyküm sayın hemşehrim binali bey öncelikle çok geçmiş olsun ALLAH acil şifa versin bende 8 günden beri yatıyorum evde karantinadayım çok şükür bir şikayetim yok heralde hafif atlatıyorum doktorun demesi rabbimden ümit kesilmez ALLAH yar ve yardımcımız olsun ben sirkeyle su içiyorum sirkenin iyi geldiğini söylediler sağlık sihaat dilerim hanım ablamızada ALLAHAemanet olun

SIRADAKİ HABER