AK Parti Bağcılar Gençlik Kolu Başkanı Sinan Erdem Arslan'ın polise tokat attığı iddia edildi - video haber

Sosyal medyada yayılan görüntülerde, AK Parti Bağcılar Gençlik Kolu Başkanı Sinan Erdem Arslan olduğu iddia edilen bir şahısla polisin tartıştığı görülüyor. Polisin ittiği şahıs, tepki olarak polisi tokatlıyor. Sinan Erdem Arslan ise iddiaları yalanlayarak "hukuki süreci başlatacağım" dedi.

AK Parti Bağcılar Gençlik Kolu Başkanı Sinan Erdem Arslan'ın polise tokat attığı iddia edildi - video haber

 

AK Parti Bağcılar Gençlik Kolu Başkanı Sinan Erdem Arslan’a ait olduğu iddia edilen görüntüler sosyal medyaya damga vurdu.

 

POLİSLE ARASINDA ARBEDE YAŞANDI

Twitter'da paylaşılan videoda bir şahsın, polisle yol ortasında tartışma yaşadığı görülüyor. Araç çekme tartışmasında polisin engel olmak istediği kişi, polisin kendisine tepki göstermesine aynı sertlikte karşılık veriyor.

 

POLİSE TOKAT ATTI

Polisin ittiği kişi, çıkan arbedede polise sert şekilde tokat atıyor. Görüntüler tokatın ardından kesilirken daha sonrasında neler yaşandığı ise bilinmiyor.

 

ARSLAN'DAN AÇIKLAMA: BU BİR ALGI OPERASYONU

İddiaların hedefindeki isim olan AK Parti Bağcılar Gençlik Kolu Başkanı Sinan Erdem Arslan ise twitter'dan bir açıklama yaptı.

 

Arkadaşlar şahsım üzerinden yürütülen bu algı operasyonunun benimle yakından uzaktan alakası yoktur. Bu algı operasyonunu başlatanlar hakkında gerekli hukuki işlem derhal başlatılacaktır.

Arslan, videodaki kişi olmadığını belirterek, "Arkadaşlar şahsım üzerinden yürütülen bu algı operasyonunun benimle yakından uzaktan alakası yoktur. Bu algı operasyonunu başlatanlar hakkında gerekli hukuki işlem derhal başlatılacaktır" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 19:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER