banner176

2018 Yılında Cezaevi Af Varmı, Cezaevi Affı Çıkacak mı?, Mahkumlara Af Çıkacak Mı? Torba Yasa Af Var Mı?

Mahkumlar ve mahkum yakınları dört gözle cezaevlerine af çıkmasını bekliyor. Cezaevi affı çıkcak mı? Torba yasada cezaevindeki mahkumlara af var mı? Denetimli serbeslik affı var mı? Tutuklulara yeni dönemde af çıkacak mı? Bu sene 2018 yılın af çıkar mı? Mahkumlara afı çıkar mı? Cezaevi affı kime vuracak. Cezaevi affından kimler yararlanabilir? Tutuklulara, mahkumlara af bu sene çıkar mı?

2018 Yılında Cezaevi Af Varmı, Cezaevi Affı Çıkacak mı?, Mahkumlara Af Çıkacak Mı? Torba Yasa Af Var Mı?

 

Mahkum ailelerinin umutları hep taze. Hükümlü ve tutuklu yakınları ceza indirimi, infaz yasasında değişiklik, Denetimli Serbestlik Yasası ve gibi sevdiklerine kavuşturacak bir vesileyi dört gözle bekliyor. Umutları her geçen gün daha da artıyor. Her torba yasası tartışmaları başladığında Mahkumların ve ailelerin gözü kullağı torba yasada oluyor.

 

2018 yılı itibariyle çıkacak yeni torba yasa da af var mı?

Binlerce mahkum ve hükümlü ailesinin gözü yeni çıkacak torba yasa da. Yeni torba yasa ile af beklentileri doruğa ulaşmış durumda. genel af çıkacak mı çıkamayacak mı soruları sosyal medyada yoğun olarak tartışılıyor.

 

2018 torba yasasında neler olacak? Torba yasa ne zaman çıkacak?

Yakın zamanda Meclis’e gönderilmesi planlanan tasarı önceki günkü Bakanlar Kurulu’nda görüşüldü. Mahkum ve hükümlü yakınları buna çok üzülecek ama Çıkacak yeni torba yasasında hüküm giymiş mahkumlar için Af söz konusu olmayacak.

 

Torba yasa çıktı mı?

Çıkacak yeni torba yasasında hüküm giymiş mahkumlar için Af söz konusu olmayacak. Resmi bir açıklama yapılmaması ile birlikte 2018 yılı itibariyle borç ve hüküm Afları çıkması beklenmiyor.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER