Survivor 2018 ünlüler takımı yarışmacısı Sema Aydemir Apak kimdir? Kaç yaşındadır Nereli? Ne İş Yapıyor, Mesleği Nedir?

Survivor ünlüler takımında yer alan Sema Aydemir Apak kimdir? Survivor 2018'de ünlüler takımında yarışan Sema Aydemir Apak kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler. Survivor 2018 yarışmacıları arasında yer alan Sema Aydemir Apak kimdir, nerelidir hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen bilgilerin sizler için sayfamızda derledik.

Survivor 2018 ünlüler takımı yarışmacısı Sema Aydemir Apak kimdir? Kaç yaşındadır Nereli? Ne İş Yapıyor, Mesleği Nedir?

TV8’de yayınlanacak olan Survivor 2018’in ünlüler takımında yer alacak olan Sema Aydemir kimdir, kaç yaşında, Aydemir’i ünlü eden spor dalı hangisi? Sema Aydemir, 17 Ocak 1985 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Küçük yaştan beri koşmayı seven Aydemir, profesyonel spor hayatına Enkaspor ile başladı. Enkaspor’da engelli yarışmalarında dikkat çeken Aydemir, heptatlon branşında ön planda olmayı başardı.

BAŞARILARI

İlk olarak 2004 Atina Olimpiyat Oyunlarında bronz madalya kazandı. Ünlü sporcu 2012 Londra Yaz Olimpiyat Oyunlarında 4x400 bayrak yarışında hırsıyla dikkat çekti. Ankara’da yapılan engelli koşuda ise 400 metrelik engelli koşuda 56.62 saniyelik derece elde edince adından söz ettirmeye başladı.

Sema Aydemir, eski eşi Eşref Apak’tan 2016 yılında boşandı.

SURVİVOR GEÇMİŞİ

Survivor 2017 yılında çok iyi mücadele eden Sema Aydemir, yarı final elemesinde Adem Kılıççı ile karşılaştı. SMS Oylarıyla Adem Kılıççı kazandı, Sema Aydemir kazandı.

Survivor 2018’e hazırlanan Aydemir ilk yarışmadan daha heyecanlı olduğunu açıkladı. Sema Aydemir ‘Gerçekleri bilerek adaya gidiyorum, ilk giderken o kadar değildir, zor değildir diyordum. Şimdi ise işler daha farklı ve daha zor. Çok açsın, çok özleyeceksin, rakipler daha güçlü, stres daha çok… Daha heyecanlıyım ve korkuyorum!” sözlerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 22:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER