Survivor 2018 ünlüler takımı yarışmacısı Hilmi Cem İntepe kimdir? Kaç yaşındadır Nereli? Ne İş Yapıyor, Mesleği Nedir?

Survivor ünlüler takımında yer alan Hilmi Cem İntepe kimdir? Survivor 2018'de ünlüler takımında yarışan Hilmi Cem İntepe kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler. Survivor 2018 yarışmacıları arasında yer alan Hilmi Cem İntepe kimdir, nerelidir hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen bilgilerin sizler için sayfamızda derledik.

Survivor 2018 ünlüler takımı yarışmacısı Hilmi Cem İntepe kimdir? Kaç yaşındadır Nereli? Ne İş Yapıyor, Mesleği Nedir?

Survivor 2018 All Star heyecanla bekleniyor. Yarışmanın bu sezonunda Ünlüler takımı geçmiş sezonların en iyilerinden oluşurken, son dönemde dizilerde izlemeye alışkın olduğumuz Hilmi Cem İntepe de Survivor kadrosunda yerini alıyor. Daha önce Gönüllüler takımında mücadele eden Hilmi Cem, bu kez Ünlüler takımının bir parçası olarak karşımıza çıkacak. İşte Survivor Hilmi Cem hakkında merak edilenler...

Survivor Hilmi Cem İntere kimdir?

Hilmi Cem İntepe, 19 Mayıs 1992 tarihinde Muğla'nın Yenice ilçesinde dünyaya geldi. 18 yaşına kadar Bodrum'da Güvercinlik'te yaşayan Hilmi Cem, 15 yaşında dansla ilgilenmeye başladı. 17 yaşına geldiğinde Latin danslarına başlayan Hilmi Cem bir çok kez Türkiye salsa şampiyonu oldu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye katılan ve buradaki performansı ile dikkatleri çeken Hilmi Cem ardından 2013 yılında Survivor'a katıldı. Burada hem tavrı hem de başarılarıyla dikkat çeken Hilmi Cem İntepe yarışmanın sonunda şampiyonluğa ulaştı.

Survivor'un ardından oyunculuk için hazırlanan Hilmi Cem televizyon projelerinde de yer almaya başladı. Sırasıyla Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dershane 4: Ada ve son olarak Bodrum Masalı'nda rol alan Hilmi Cem İntepe, şimdi Survivor 2018'de yeniden şampiyon olmak için mücadele verecek.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 22:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER