Survivor 2018 gönüllüler takımı yarışmacısı Firuze Gamze Aksu kimdir? Kaç yaşındadır Nereli? Ne İş Yapıyor, Mesleği Nedir?

Survivor gönüllüler takımında yer alan Firuze Gamze Aksu kimdir? Survivor 2018'de gönüllüler takımında yarışan Firuze Gamze Aksu kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler. Survivor 2018 yarışmacıları arasında yer alan Firuze Gamze Aksu kimdir, nerelidir hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen bilgilerin sizler için sayfamızda derledik.

Survivor 2018 gönüllüler takımı yarışmacısı Firuze Gamze Aksu kimdir? Kaç yaşındadır Nereli? Ne İş Yapıyor, Mesleği Nedir?

Survivor 2018'de Gönüllüler kadrosunda yer alan Gamze Aksu, Survivor meraklıları tarafından merak ediliyor. Survivor Firuze Gamze Aksu kimdir?

Firuze Gamze Aksu, Survivor 2018'de Gönüllüler kadrosunda yer alıyor.

10 Şubat Cumartesi günü başlayacak Survivor'da mücadele edecek olan Firuze Gamze Aksu, oldukça iddialı.

Firuze Gamze Aksu, Survivor 2018'de birinci olmak için mücadele verecek. Peki Firuze Gamze Aksu kimdir?

Firuze Gamze Aksu boyu: 1.75

Firuze Gamze Aksu kilosu: 57

Survivor Firuze Gamze Aksu kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç?

Firuze Gamze Aksu kimdir?

1988 yılında dünyaya gelen Gamze Aksu 3 yaşındayken artistik jimnastiğe başladı. Tam 14 yıl bu sporu devam ettiren Aksu, daha sonra kule atlama sporu yapmaya başlamıştır. Modern Dans Bölümü'ne giren güzel oyuncu, sakatlanma yaşayınca Opera Bölümü'ne yatay geçiş yaptı. Sonrasında İzmir'de Paprika Grubu'nu kuran Gamze Aksu, uzun süre şarkı söylemiştir. Paprika ile İzmir'de, İstanbul'da ve sahil bölgelerinde konserler vermiştir.

Yalan Dünya dizisine konuk oyuncu olarak katılan yetenekli oyuncu kliplerde ve reklamlarda rol almıştır. Son olarak Recep İvedik 4 filminde Ebru karakteriyle ilk kez bir sinema filminde rol almıştır.

Güzel oyuncu Gamze Aksu 1,75 boyunda ve 57 Kg ağırlığındadır.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 22:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174