banner147

Ladik'te Mesleki Tanıtım ve Yıl Sonu Sergisi

SAMSUN (AA) - Ladik Akdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünce "Mesleki Tanıtım ve Yıl Sonu Sergisi" düzenlendi.Ladik Kaymakamı Muhammet Çiftci, okul bahçesinde düzenlenen serginin açılışında yaptığı konuşmada, bu...

Ladik'te Mesleki Tanıtım ve Yıl Sonu Sergisi

SAMSUN (AA) - Ladik Akdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünce "Mesleki Tanıtım ve Yıl Sonu Sergisi" düzenlendi.

Ladik Kaymakamı Muhammet Çiftci, okul bahçesinde düzenlenen serginin açılışında yaptığı konuşmada, bu tür etkinliklerin sosyal ve beceri yönüyle öğrencilere katkı sağladığını belirterek, serginin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Akdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Dilmen de okulun elektrik, muhasebe, çocuk gelişimi, bilgisayar ve özel eğitim bölümü öğrencilerinin öğretmenlerinin danışmanlığında yaptığı ürünlerin sergilendiğini anlattı.

Konuşmaların ardından protokol üyelerince açılışı yapılan sergi gezildi.

Serginin açılışına Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mustafa Akar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı, AK Parti İlçe Başkanı Recep Dirican ile daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner149

banner148

DMCA.com Protection Status