Kavaklı tekvandocu Ukrayna'dan birincilikle döndü

SAMSUN (AA) - Kavaklı tekvandocu Arslan Demir'in Ukrayna'da düzenlenen Ukrayna Open Cup G1'de büyük başarı elde ettiği bildirildi.Kavak Gençlik ve Spor Müdürlüğü Tekvando Antrenörü Nazım Demirci, AA muhabirine yaptığı açıklamada,...

Kavaklı tekvandocu Ukrayna'dan birincilikle döndü

SAMSUN (AA) - Kavaklı tekvandocu Arslan Demir'in Ukrayna'da düzenlenen Ukrayna Open Cup G1'de büyük başarı elde ettiği bildirildi.

Kavak Gençlik ve Spor Müdürlüğü Tekvando Antrenörü Nazım Demirci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sporcuları Arslan Demir'in 67 kilogramda Avrupa Tekvando Federasyonu tarafından 12-14 Nisan 2019 tarihinde Ukrayna'da düzenlenen Ukrayna Open Cup G1'e katıldığını belirtti.

Organizasyonun, olimpiyatlara puan almak için yapıldığına işaret eden Demirci, "Milli tekvandocumuz Demir, organizasyondaki karşılaşmalarında tüm rakiplerini yenmiş ve birinci olarak 10 puan almıştır." diye konuştu.

Kavak Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tunsel Aslankaç da milli tekvandocu Arslan Demir'in şampiyon olabilmesi konusunda tüm imkanların kullanıldığını söyledi.

YORUM EKLE