Havza Milli Eğitim Müdürü Sağlam'dan Başkan Özdemir'e ziyaret

SAMSUN (AA) - Havza Milli Eğitim Müdürü Sağlam, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti. Sağlam, ziyarette Belediye Başkanı Özdemir’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Yürüttükleri çalışmalarda belediyeyi her zaman...

Havza Milli Eğitim Müdürü Sağlam'dan Başkan Özdemir'e ziyaret

SAMSUN (AA) - Havza Milli Eğitim Müdürü Sağlam, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Sağlam, ziyarette Belediye Başkanı Özdemir’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yürüttükleri çalışmalarda belediyeyi her zaman yanlarında gördüklerini belirten Sağlam, "Belediyemize ne zaman ihtiyaç duysak gerek araç gerekse personel olarak her zaman yanımızda ve yardımcımız oldular. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de belediyemizin her zaman yanımızda olacağını bilmek bizlere güven veriyor." dedi.

Ziyaretten dolayı Sağlam'a teşekkür eden Özdemir, "Belediyemizin tüm imkanları okullarımızın, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin daima yanında olacak. Bizim önceliğimiz gelecek nesillerimizin iyi şekilde yetişmesi ve geleceğe dair hizmetler yapmak. Bu amaçla başta Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve diğer kurumlarımız ile işbirliği ve dayanışma içinde olacağız." diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Sağlam, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'e Halk Eğitim Merkezinde devam eden çinicilik kurusunda yapılan çini tabak hediye etti.

Sağlam'a, Havza Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüsamettin Elmas, Şevket Sezer ve bazı idareciler eşlik etti.

YORUM EKLE