Havza Belediye Başkanı Özdemir'e ziyaretler sürüyor

SAMSUN (AA) - Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'e seçilmesinin ardından ziyaretler sürüyor. Karadeniz Birliğe bağlı faaliyet gösteren 810 Sayılı Havza Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Mehmet Tural ve yönetimi...

Havza Belediye Başkanı Özdemir'e ziyaretler sürüyor

SAMSUN (AA) - Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'e seçilmesinin ardından ziyaretler sürüyor.

Karadeniz Birliğe bağlı faaliyet gösteren 810 Sayılı Havza Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Mehmet Tural ve yönetimi Özdemir'i ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Özdemir'i daha sonra Havza ve Köylerini Sevenler Derneği Başkanı Bayram Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret etti.

Havza Fen Lisesi öğrencilerinin de ziyaret ettiği Özdemir, "Bir şehrin geleceği onu yönetenlerin ileri görüşlülüğü ile doğru orantılıdır. Siz gençlerimizin fikirleri bizler için önemli. İlçemiz için bir fikri olan gelsin bizlerle paylaşsın. Bugün bizlerin yönettiği bu şehirleri yarın sizler yaşatacak ve bu şehirleri sizler yöneteceksiniz." dedi.

Okul Müdürü Köksal Çelikdemir ise Özdemir'in öğrencisi olduğunu belirterek, "Bir öğretmen için çok gurur verici bir durum. Sayın Başkanım bizlere gurur verdi. Gençlerimiz inşallah Sayın Özdemir'i örnek alırlar. Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun." diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Özdemir'e okulun öğrenci temsilcisi Yağmur Çeliker ve kızı Lamra Özdemir tarafından çiçek takdim edildi.

YORUM EKLE