Havza Belediye Başkanı Özdemir'e ziyaret

SAMSUN (AA) - Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti.Ziyarette Özdemir, Bem-Bir-Sen'in memurlar adına önemli hizmetlere imza atan bir sivil toplum örgütü olduğunu...

Havza Belediye Başkanı Özdemir'e ziyaret

SAMSUN (AA) - Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti.

Ziyarette Özdemir, Bem-Bir-Sen'in memurlar adına önemli hizmetlere imza atan bir sivil toplum örgütü olduğunu söyledi.

Bem-Bir-Sen'in bağlı olduğu Memur-Sen'in memur haklarını savunmanın ötesinde insan haklarını, erdemi, ahlakı savunduğunu belirten Özdemir, "Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. İnşallah hizmetlerimizde en büyük desteği çalışanlarımızdan ve sivil toplum örgütlerinden alacağız. Nazik ziyaretinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sever ise, "Havza Belediyesinin her zaman bizim için ayrı bir yeri olmuştur. İnşallah bundan sonraki süreçte de Havza önümüzdeki 5 yıllık dönemde çok güzel hizmetlere Başkanım ile kavuşacaktır. Bem-Bir-Sen Üyesi arkadaşlarımız da her zaman Başkanımızın yanında ve destekçisi olacaklar." ifadesinde bulundu.


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.