Havza Belediye Başkanı Özdemir mevlit okuttu

SAMSUN (AA) - Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, mevlit okuttu. Kevser Camisi'nde öğle namazının ardından okutulan mevlitten sonra özel bir tesiste vatandaşlara yemek ikramında bulunuldu. Özdemir, burada yaptığı konuşmada, katılımcılara...

Havza Belediye Başkanı Özdemir mevlit okuttu

SAMSUN (AA) - Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, mevlit okuttu.

Kevser Camisi'nde öğle namazının ardından okutulan mevlitten sonra özel bir tesiste vatandaşlara yemek ikramında bulunuldu.

Özdemir, burada yaptığı konuşmada, katılımcılara teşekkür ederek, "Desteklerinizle bize bir görev tevdi ettiniz. Biz de bu göreve başlamadan önce bir kez daha sizlerin hem desteklerinizi hem de dualarınızı almak istedik. Allah dualarımızı kabul etsin, birlik ve beraberliğimizi daim kılsın inşallah." dedi.

Başkan Özdemir ve eşi Emine Özdemir ile AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, katılanlara tek tek teşekkür ederek tebrikleri kabul etti.

Programa MHP İlçe Başkanı Uğur Sağlam, CHP İlçe Başkanı Ertaş Çoban, eski Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Madeni İşler Odası Başkanı Cesur Şahin ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.


YORUM EKLE