Bafra Belediye Başkanı Kılıç muhtarlarla buluştu

SAMSUN (AA) - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, mahalle muhtarlıkları ile tanışma toplantısı yaptı.Kılıç, belediyede düzenlenen toplantıda, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyesinin işbirliği içinde olacağını söyledi.Bafra...

Bafra Belediye Başkanı Kılıç muhtarlarla buluştu

SAMSUN (AA) - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, mahalle muhtarlıkları ile tanışma toplantısı yaptı.

Kılıç, belediyede düzenlenen toplantıda, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyesinin işbirliği içinde olacağını söyledi.

Bafra Belediyesi olarak hizmetleri Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle yapacaklarını aktaran Kılıç, "Daha seçim biter bitmez görüşmelerimizi başlattık. Seçim çalışmalarımızda gönül belediyeciliği vurgusu yaptık. Beraberce çalışmalarımızda gönül seferberliğini sürdürmemiz lazım. Vatandaşlarımızı dinlememiz lazım. İstek ve dileklerini almamız lazım. Hep beraber konuşup sorunları çözmeye çalışacağız. Ancak bu şekilde başarılı oluruz." dedi.

Kılıç, gelecek 5 yıl içinde çok daha profesyonel hizmetler yapacaklarını dile getirerek, şöyle devam etti:

"Belediyemizin kapıları sizlere sonuna kadar açık. Bütün birim müdürlerimiz, başkan yardımcılarımız ile beraber hizmet için gayret göstereceğiz. Derdimiz sosyal belediyeciliği ve gönül belediyeciliğini ortaya koyarak hizmet etmek. Muhtarlarımız, teşkilatlarımız, milletvekillerimizle birlikte el ele gönül gönülle inşallah uyum içinde Bafra’ya en güzel hizmeti yapmaya çalışacağız."

YORUM EKLE