Amasya'da itfaiyecilerin "inatçı" kediyle "sabır sınavı"

- Sıkıştığı aracın motor bölümünden çıkarılan ve art arda 4 aracın daha motor bölümüne giren kedi yavrusu, 5. kez kurtarılmasının ardından Amasya Belediyesi Hayvan Barınağı yetkililerine teslim edildi

Amasya'da itfaiyecilerin

AMASYA (AA) - Amasya'da bir aracın motor bölümünde sıkışan, buradan alındıktan sonra 4 aracın daha motor bölümüne giren kedi yavrusu, itfaiye ekiplerinin ısrarlı çalışması sonucu kurtarıldı.

Yüzevler Mahallesi'nde park halindeki bir ticari taksinin motor kısmından ses geldiğini duyan sürücüsü, kediyi sıkıştığı yerden kurtarmaya çalıştı.

Kendi imkanlarıyla hayvanı kurtaramayan taksi şoförü, durumu itfaiyeye bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kedi yavrusunu sıkıştığı yerden kurtardı.

İtfaiyecilerin elinden kurtularak başka bir aracın motor bölümüne giren ve buradan da çıkarıldıktan sonra aynı şeyi 3 kez daha tekrarlayan kedi yavrusu, itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı.

Her defasında itfaiye ekiplerince kurtarılan "inatçı kedi", 5. araçtan alındıktan sonra Amasya Belediyesi Hayvan Barınağı yetkililerine teslim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER