Amasya'da çocuklar için uçurtma şenliğinde eğlendi

AMASYA (AA) - Amasya'da çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen uçurtma şenliğinde eğlendi. Amasya Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfınca Yavuz Selim Meydanı'nda gerçekleştirilen şenliğe...

Amasya'da çocuklar için uçurtma şenliğinde eğlendi

AMASYA (AA) - Amasya'da çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen uçurtma şenliğinde eğlendi.

Amasya Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfınca Yavuz Selim Meydanı'nda gerçekleştirilen şenliğe katılan çocuklara uçurtma ve bayrak hediye edildi, çocukların yüzlerini de boyanarak eğlenceli vakit geçirmeleri sağlandı.

Amasya Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Recep Dip, gazetecilere yaptığı açıklamada, çocuklara unutamayacakları bir 23 Nisan geçirtmek istediklerine dile getirerek, "Çocuklarımız için farklı bir etkinlik yapmak istedik. Üzerlerinde Türk bayrağı olan uçurtmaları çocuklarımıza hediye ettik." dedi.

Öğrenci velisi Sare Tekin de etkinliklerin çok güzel geçtiğini belirterek, çocuklara bayramı armağan eden Atatürk ile etkinlikleri düzenleyenlere teşekkür etti.


YORUM EKLE