1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, belediye başkanları, sendikalar ve siyasi parti temsilcileri 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.Güneş, mesajında, işçilerin daha iyi şartlarda çalışması,...

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, belediye başkanları, sendikalar ve siyasi parti temsilcileri 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Güneş, mesajında, işçilerin daha iyi şartlarda çalışması, çalışma haklarının iyileştirilmesi anlamında son 16 yılda önemli mesafeler kat edildiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Önümüzdeki süreçte yine bir arada yaşama gayesi içerisinde daha iyi koşulların sağlanması önceliklerden biri olacaktır. Ülkemizdeki her bir insanın refahı bizleri daha aydınlık bir geleceğe taşıyacağı muhakkaktır. İş gücüyle ve alın teriyle kalkınma hamlemizde büyük pay sahibi olan işçilerimizin, her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalara öncülük etmeye özen göstereceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle İşçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum."

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz ve Özçelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.