Sigaraya zam geldi mi? Yeni sigara fiyatları ne kadar oldu?

Sosyal medyada sigara fiyatları 5 lira zam yapıldığı, sigara fiyalarının zamlandığı şekilde paylaşımlar yapıldı. Facebook’ta paylaşılan sigaraya zam yapıldığı haberi kullanıcıları şaşırttı. Sigara fiyatlarının 20 lira olduğu, bazı sigara fiyatlarının ise 25 lira olduğu bilgisi paylaşıldı. British American Tobacco (BAT) ürünlerine zam geldiği haberleri paylaşılınca, firmadan resmi açıklama yapıldı.

Sigaraya zam geldi mi? Yeni sigara fiyatları ne kadar oldu?

Sigaraya yeniden zam var mı? Sigaraya zam geldi mi? Güncel sigara fiyatları hakkında vatandaşlar araştırma yapmaya devam ediyor. Yeni sigara fiyat listesi hakkındaki sorgulamalar devam ediyor. Sigaraya yeniden zam iddialarının sosyal medyada dile getirilmesinin ardından vatandaşlar, sigaraya yeniden zam var mı sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte, 2019 güncel sigara fiyat listesi! Sigaraya ilk büyük zam Ağustos ayı başında gelmişti. Hemen ardından bir zam dalgası daha gelmiş ve sigara fiyatları neredeyse paket başına 2-3 TL kadar zamlanmıştı.

FACEBOOK'TA DOLAŞAN SİGARA FİYATLARI LİSTESİ

BRITISH AMERICAN TOBACCO'DAN AÇIKLAMA

Sigaraya zam yapıldığı iddialarına ilişkin British American Tobacco (BAT) Türkiye'den açıklama yapıldı.

British American Tobacco (BAT) Türkiye'den yapılan açıklamada, "Bugün bazı sosyal medya hesaplarından British American Tobacco Türkiye ürünlerine zam yapılacağı şeklinde verilen haberler ve sözde zamlı fiyat listeleri gerçeği yansıtmamaktadır. Kurumumuzun ürünlerine yönelik aldığı bir zam kararı yoktur. Gerçek olmayan ve kurgulanmış görseller ile servis edilen, ne amaçla yapıldığını anlayamadığımız bu tür haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz." ifadeleri kullanıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER