Bahçeli'den ekonomi yorumu: 'Müslümana karamsarlık haramdır'

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Ekonomik sıkıntı varsa, inanç birliği ile hepsini aşarız" dedi.

Bahçeli'den ekonomi yorumu: 'Müslümana karamsarlık haramdır'

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Ekonomik sıkıntı varsa, inanç birliği ile hepsini aşarız" dedi.

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şunlar:

"Ekonomik sıkıntı varsa el birliği ile, inanç birliği ile yaparız hepsini aşarız. Mağduriyet yaşayan varsa günü geldiğinde devlet ve millet dayanışması ile hak ettiği sosyal ve ekonomik seviyelere mutlaka çıkartırız" 

"Mesele az yedik, çok yedik, aç gezdik, tok gezdik meselesi değildir. Bugün yoksa yarın olacaktır, bugün eksikse yarın tamamlanacaktır. Fiyat artışları, zamlar, hayat pahalılığı hepsi gelip geçicidir. Dün böyleydi, bugün de böyledir, yarın da akıbet böyle olacaktır. Müslüman'a karamsarlık haramdır."

"Ekonomik sıkıntı varsa el birliği ile aşarız" 

"Ekonomik sıkıntı varsa el birliği ile, inanç birliği ile yaparız hepsini aşarız. Mağduriyet yaşayan varsa günü geldiğinde devlet ve millet dayanışması ile hak ettiği sosyal ve ekonomik seviyelere mutlaka çıkartırız. Sabırla, metanetle geçmişimizden aldığımız ilham ve itibarla geleceğimizin çok daha iyi olacağını bilmek durumundayız. Ters propagandalara aldırış edemeyiz, uçurumları kapatan köprülerin yıkılmasına sabır gösteremeyiz."

"Fiyat artışları, zamlar, hayat pahalılığı hepsi gelip geçicidir"

"Mesele az yedik, çok yedik, aç gezdik, tok gezdik meselesi değildir. Bugün yoksa yarın olacaktır, bugün eksikse yarın tamamlanacaktır. Yeter ki Türkiye Cumhuriyeti egemenlik haklarıyla var olsun. Yeter ki Türk milleti ebediyete kadar yaşasın dursun."

"Fiyat artışları, zamlar, hayat pahalılığı hepsi gelip geçicidir. Dün böyleydi, bugün de böyledir, yarın da akıbet böyle olacaktır. Müslümana karamsarlık haramdır. Türkiye'nin zora girmesini siyasal rant olarak görenler tek kelimeyle kifayetsiz muhterislerdir. Bunlar Türk milettinin ekmeğine, emeğine ve emanetlerine hasım olmuş meymenetsizlerdir. 

Biz bir tas hoşaf, kuru bir ekmek yiyerek Çanakkale'de direnmiş bir milletiz. Dangul dungul konuşan Kılıçdaroğlu ve zillet ittifakı neden bahsediyor? Türkiye'yi hangi hakla kötü gösteriyor?"

Kaynak: Mepa News

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 1 ay Önce

Sana söylenecek kelime bulamıyorum
Fakire bolluk bereket zenginlik haram
Size helal öylemi yıllardır MHP koltuğunda bedava yaşadın hiçbir siyasi başarın olmadığı halde sen ne bilirsin çocuk masrafını mutfak masrafını bez mama masrafını pahalılık gelip geçiciymiş sahimi teşekkür ederim bilmiyorduk en son cebinden ne zaman mazot aldın en son cebinden nezaman market gördün bilemezsin çünkü hiç öyle birşey olmadı Allahın izniyle bu kabus bitecek milleti fakirliğe şükretmeyin milletin gözünün içine bakarak dalga geçenleri seçimde sürpriz bekliyor hayatın boyunca dik durman gereken 1 siyası fırsatın oldu onuda kullanamadın

SIRADAKİ HABER