Arabadan İnerek Dans Eden Genç Kız Öldü

Son günlerde oldukça popüler olan hareket halinde ki arabadan inerek dans etme modası tüm Dünya'yı hızla etkisi altına aldı. Türkiye'de de sosyal medyada paylaşılarak hızla yayılan orjinal adıyla 'Do the shiggy' akım, tehlike saçıyor.

Arabadan İnerek Dans Eden Genç Kız Öldü

 

Gençlerin son dönemdeki en büyük eğlencelerinden olan 'Do the shiggy' çılgınlığı, sosyal medyada hızla yayılmaya devam ediyor. Birçok kişi tarafından yapılan ve dünya çapında ünlenen 'Do the shiggy'nin yarattığı tehlike ise çok büyük.

İnternet siteleri üzerinden yayılan videoda, arabadan inerek müzik eşliğinde dans eden bir genç kıza başka bir aracın çarptığı görüntüler bu tehlikenin boyutunu gözler önüne serdi. Arkadaşı tarafından çekilen video sosyal medyada milyonlarca defa izlendi.

 

ARABADAN İNDİ VE DANS ETTİ


YANDAN GELEN ARAÇ ÖLÜMÜNE NEDEN OLDU

 

DO THE SHIGGY NEDİR?

Sosyal medyada son dönemlerde birçok kişi tarafından yapılan ve dünya çapında bir akıma dönüşen, hareket halindeki arabadan inip dans etme akımına 'Do the shiggy' adı veriliyor. Bu akıma uyanlar, hareket halindeki araçtan inip dans ediyor ve araca geri biniyor. Bu anları ise saniye saniye kaydederek sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Bu akımın ortaya çıkması ise, Drake'in yeni şarkısı "In My Feelings" ten kaynaklanıyor. "TheShiggyShow" adlı sosyal medya fenomeninin bu şarkı ile dans edip video çekmesinin ardından hızla yayılan akımın Türkiye'de de trend oldu.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER