Tarkan Konserlerden Ne Kadar Para Kazanıyor

Tarkan'ın Eylül ayında katıldığı konserlerden toplamda 8 Milyon lira kazandı.

Tarkan Konserlerden Ne Kadar Para Kazanıyor
Tarkan Konserlerden Ne Kadar Para Kazanıyor Gerçek Taraf

 

Geçen yıl terör saldırısı ve yakalandığı gribal enfeksiyon nedeniyle Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ndeki dört konserini iptal eden Tarkan, bu yıl bir rekor kırdı. Megastar,  3 - 11 Eylül tarihleri arasında verdiği yedi günlük konserlerden 7 milyon TL kazandı. Fiyatları 75 - 500 TL arasında değişen biletler, kısa sürede tükenince, merdiven boşlukları 112 TL’den satılan sanatçı, sponsorlardan gelen ücretlerle, her bir konserinden  1 milyon TL kazandı. Tarkan, yedi gün boyunca 49 bin hayranına seslendi.  

Konserlerine başlamadan önce Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde iki gün, Harbiye’de ise bir gün prova yapan Megastar’ın, mekan için  80 bin TL ödediği öğrenildi. Tarkan, giydiği kıyafetler için ise Gülnur Güneş’e 100 bin TL ödedi. Cumartesi günü Antalya’daki Expo 2016’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanan sanatçının bu organizasyondan da 1 milyon TL aldığı iddia edildi. Tarkan, böylelikle, sekiz konser karşılığında 8 milyon TL alarak bir rekora imza attı. 

 

"BENİ ÇOK SEVİN"

‘Tarkan zamanı’ konserlerinin sonuncusunda Açıkhava’yı yine salladı. 2.5 saat sahnede kalan sanatçı, şarkıları ve danslarıyla izleyenleri coşturdu. hayranlarının açtığı, “heykeli dikilecek adamsın” pankartı karşısında duygulanan şarkıcının, “Sizleri çok seviyorum. Sizler de beni her zaman çok sevin” sözleri büyük alkış aldı. yedi konserlik seride megastar’ı yaklaşık 42 bin kişi izledi.

Habertürk

tarkan konseri tarkan konserden ne kadar para kazanıyor
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin