Samsun Piazza'da Çocuk Oyunları Festivali

Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Samsun Piazza, “Çocuk Oyunları Festivali” ile çocuklara unutulmaz bir bayram yaşatmaya hazırlanıyor. Unutulmaya yüz tutmuş eski çocuk oyunlarını yaşatmak amacıyla düzenlenecek etkinlikte minikler, seksek, topaç çevirme, misket, 3 taş, çivili futbol, halka atma, domino, ip atlama gibi eski dönemin pek çok oyununu oynayıp hediye kazanma şansı yakalayacak.

Samsun Piazza'da Çocuk Oyunları Festivali
Samsun Piazza'da Çocuk Oyunları Festivali Gerçek Taraf

 

Samsun’da çocuklar, bayram coşkusunu Piazza AVM’nin düzenlediği “Çocuk Oyunları Festivali”nde doyasıya yaşayacak. Bayramın son gününe denk gelen 15 Eylül Perşembe günü 15:00 - 19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte minikler, dijital dünyanın oyunlarından sıyrılıp, anne ve babalarının çocukluk oyunlarını tanıma ve oynama fırsatı elde edecek. Unutulmaya yüz tutmuş eski çocuk oyunlarını yaşatmak amacıyla düzenlenecek etkinlikte minikler, seksek, topaç çevirme, misket, 3 taş, çivili futbol, halka atma, domino, ip atlama gibi eski dönemin pek çok oyununu oynayıp hediye kazanma şansı yakalayacak.

 

Piazza’nın yıl boyunca düzenlediği etkinliklerde bir araya gelen minikler, “Çocuk Oyunları Festivali” ile bu kez bayram coşkusunu bir arada yaşama fırsatı yakalayacak. Piazza’dan unutulmaz anılarla ayrılacak olan çocuklar, keyifli bir etkinlikle bayrama veda edecek.

 
samsun piazza eski çocuk oyunları oyun festivali
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek