Advert

Piazza ziyaretçileri, yeni yıl dilekleri ile tüm engelleri aşıyor!

SAMSUN HABER: Piazza AVM, yeni yıl için farkındalık yaratacak bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Atakum İşitme Engelliler Spor Kulübü ile iş birliği içerisinde planlanan etkinlikte, ziyaretçiler yeni yıl mesajlarını işaret dili ile sevdiklerine iletme şansını yakalayacaklar. Piazza, 24-25 Aralık tarihlerinde gerçekleştireceği yeni yıl etkinliği ile tüm engelleri empati ve sevgi ile aşmanın mümkün olduğuna dikkat çekmeyi hedefliyor.

Piazza ziyaretçileri, yeni yıl dilekleri ile tüm engelleri aşıyor!
Piazza ziyaretçileri, yeni yıl dilekleri ile tüm engelleri aşıyor! Gerçek Taraf

 

Piazza AVM, yeni yıl için çok özel bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Atakum İşitme Engelliler Spor Kulübü’nün 24-25 Aralık tarihlerinde AVM’nin zemin katında kurulacak olan standını ziyaret edenler, yeni yıl mesajlarını işaret dili ile anlatmayı öğrenecekler. Etkinlik kapsamında, yeni yıl mesajları videoya kaydedilecek ve Piazza AVM tarafından yılbaşı günü video mesaj olarak paylaşılacak. Böylece tüm katılımcılar, kendi yeni yıl mesajlarını sosyal medya üzerinden paylaşma fırsatı da yakalayacaklar.

Düzenlediği ücretsiz atölyeler, sergiler ve konserlerin yanı sıra desteklediği sosyal sorumluk kampanyaları ile de şehrin her daim cazibe noktası olan Piazza AVM, yeni yıl etkinliği ile sessizlerin sesi olmayı ve böylece toplumda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!