Advert

Samsun Büyükşehir’in Dağıttığı Banka Kartları Boş Çıktı

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlara dağıtılan banka kartlarına para yatırılmadığı iddia edildi.

Samsun Büyükşehir’in Dağıttığı Banka Kartları Boş Çıktı
Samsun Büyükşehir’in Dağıttığı Banka Kartları Boş Çıktı Gerçek Taraf

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlara yardım edilmesi amacıyla Vakıfbank banka kartları dağıtıldı. Vatandaşlara SMS ile bildirim gönderen Samsun Büyükşehir Belediyesi, Vakıfbank banka kartlarını para yardımı yapılacak diye vatandaşlara teslim etti.

Bir ay önce dağıtıldığı öğrenilen bankamatik kartlarına yardım paraları yatırılmadığını öne süren CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel; “ Büyükşehir Belediyesi garibanları hatırladı ama dağıttığı kartlara da para yatırmadı. dar gelirli hemşerilerimizin cep telefonlarına mesajlar çekilmiş, kendileri belediye sosyal hizmetler müdürlüğüne çağırılmış akabinde kendilerine bir devlet bankasının bankamatik kartları verilmiş ve yetkililer tarafından hesaplarına para yatırılacağı söylenmiş. Lakin sadece kart vermekle olmaz. Paraları ne zaman yatıracaksınız? Kişi başı kaç TL yatıracaksınız? Günlerdir dar gelirli dostlarımız söz konusu bankamatiklerin önünde nöbet tutuyor. Hiç olmaz ise garibanlara bir mesaj atında bankamatiklerin önünde heba olmasınlar” dedi.

 

 

 

ilkadım samsun fatih türkel chp ak parti samsun büyükşehir banka kartı yardım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi