Samsun’un Musluklarından Çamur Akıyor

Samsun’da bugün su kesintisi yaşandı. 3 saat yaşanan su kesintisinden sonra musluklardan su yerine bildiğiniz çamur aktı.

Samsun’un Musluklarından Çamur Akıyor
Samsun’un Musluklarından Çamur Akıyor Gerçek Taraf

 

Samsun’da bugün 3 saat boyunca su kesintisi yaşandı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Samsun genelinde su kesintisi yapılacağı önceden bildirilmezken, vatandaşlar su kesintisine hazırlıksız yakalandı. Sularının kesildiğini fark eden vatandaşlar 'acaba su faturası ödenmediği için mi kesildi?' sorusunu kendine yöneltti. Fakat Samsun’da yaşanan su kesintileri Samsun şehir merkezinde bulunan tüm evler ve işyerlerinde yaşandı.

SASKİ tarafından kamuoyuna haber verilmeden yaşanan su kesintisine vatandaşlar tepki gösterirken, işlerinin yarım kaldığını, mağduriyet yaşadıklarını belirtti.

 

 

KESİNTİ GİTTİ ÇAMUR GELDİ

Samsun’da bugün 3 saat şehir merkezine su verilemedi. SASKİ tarafından kamuoyuna bilgi verilmeden yaşanan su kesintisinin ardından vatandaşlar bir şok daha yaşadı. Saatlerdir akmayan sudan sonra SASKİ tarafından tekrar vatandaşlara su verilmeye başlandı. Fakat musluklardan bu sefer su yerine resmen çamur aktı. Sinir katsayıları daha fazla artan vatandaşlar nasıl tepki vereceğini şaşırdı.

 

 

Öte yandan Samsun’un Salıpazarı ilçesinde de sıklıkla vatandaşların su kesintilerinden mağdur olduğu ardından musluklarında çamur aktığı gerekçesiyle şikayet ettiği görülmüştü. Ne yazık ki bu durum Salıpazarı ilçesinde 1 yıldır yaşanırken SASKİ görevlilerinin bu konu hakkında her hangi bir çalışma yapmadıkları gözlenmişti.

Okan Çakır/ Gerçek Taraf  

samsun su kesintisi samsun samsun haber musluktan çamur aktı
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
16 Ekim 2016 Reyting Sonuçları Acunn
16 Ekim 2016 Reyting Sonuçları Acunn
Sosyal Medya Fenomeni Amanda Cerny balkonuna Türk bayrağı astı
Sosyal Medya Fenomeni Amanda Cerny balkonuna Türk bayrağı astı