Advert

Musa Uzunkaya'dan İlginç Çıkış!

AK Parti Samsun eski Milletvekili Musa Uzunkaya AK Parti Grup toplantısına katıldı ve sosyal medyada aday olmayı düşünen bazı milletvekillerinin şakşakçı getirdiklerini yazarak gruptan bir kaç resimle paylaştı.

Musa Uzunkaya'dan İlginç Çıkış!
Musa Uzunkaya'dan İlginç Çıkış! Editör

 

Uzunkaya sosyal medyadan yaptığı paylaşımında şunları yazdı;

“An itibarıyla Ak Parti Grup toplantısındayım. Çok garip manzaralara geçmişte de alışmıştık. Ancak şimdi garip ötesi çirkinliklere şahit oluyor, affınıza sığınarak tiksindiğimi ifade etmek istiyorum. Resmen mevcut vekillerle, ileriye dönük aday olmayı düşünenler şehirlerinden tezahüratçı, şakşakçı bir kısım dilim varmıyor (...) lar getirmişler. Ne olacak onlar için yapılan tezahüratlar, yeniden aday olmalarına imkan hazırlayacak. Siyaset adamı vakur ve olgun olmalı değil mi?

İrtifa kaybediyoruz. Dikkat, dikkat!.. Allah yardımcımız olsun." dedi.

Uzunkaya'nın grup toplantısında aday olmayı düşünen milletvekillerinin kendilerine tezahürat yapmaları için şakşakçı getirdiği yönündeki eleştirisi ise takipçileri tarafından yapılan yorumlardan birisi çok ilginçti;

“Hayırdır Musa Hocam sizde de sanki bir kayma potansiyeli var gibi… Sanki bunun zeminini hazırlıyor gibi konuşuyorsunuz…”

AK Parti eski milletvekili Musa Uzunkaya’nın bir kardeşi genel müdür, bir kardeşi Antalya Emniyet Müdürüyken yaştan emekli oldu hemen kamu güvenlik müşaviri oldu, oğlu Sağlık Bakanlığı’nda daire başkanı, kardeşi İŞKUR Genel Müdürü, yeğeni İŞKUR müdür yardımcısıolarak görev yapıyor.

Görüldüğü çok fazla eksen kayması yaşamamışlar.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Akasyam Haber

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek