YEPAŞ, Samsunspor Stadının Elektriğini Kesti

FETÖ okullarından elektrik parası almadığı iddiaları ile gündeme gelen YEPAŞ, Samsun Tekkeköy'de bulunan 19 Mayıs Samsunspor Stadı'nın elektriğini kesti.

YEPAŞ, Samsunspor Stadının Elektriğini Kesti
YEPAŞ, Samsunspor Stadının Elektriğini Kesti Gerçek Taraf

 

Samsun’da Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan FETÖ okullarından Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredilene kadar elektrik parası tahsil etmediği iddia edilen YEPAŞ yeni bir skandala daha imza attı.

 

JENERATÖR İLE İDARE ETTİLER

Hedef Halk Gazetesi’nde yer alan habere göre, Samsunspor'un Denizlispor ile oynadığı kritik mücadele öncesinde YEPAŞ skandalı yaşandı. Maçtan bir gün önce gelen YEPAŞ yetkilileri borcundan dolayı stadyumun elektriklerini kesti. Samsunspor maç saatinde jeneratörü devreye sokarak önce turnikelerin çalışmasını, daha sonra sadece hakem odasına ve soyunma odasına elektrik verildi. Maç boyunca stadyumun diğer kısımlarında elektrik olmazken, YEPAŞ'ın yaptığı bu uygulama tüm spor kamuoyundan büyük tepki aldı.

YEPAŞ, Samsun’da Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan FETÖ okullarından Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredilene kadar elektrik parası tahsil etmediği yönündeki iddialar hakkında da bir açıklama yapmadı.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek